1147
1273

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

12 نرمال واقعیه ولی بیشتر وقت فقط تو خواب به این فشار خون میرسه بدن .. و فشار بالا تا 14 و فشار پایین تا 10 عادیه .. از 9 یکم خطر داره 8 به پایینم بستگی به شرایط بدنیت داره

💙 با افتخار استقلالیم ...
1281

منبیشتر وقتا حتی تو بارداری هشتم

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
12 نرمال واقعیه ولی بیشتر وقت فقط تو خواب به این فشار خون میرسه بدن .. و فشار بالا تا 14 و فشار پایی ...

از برج ده پارسال روزی دو تا متفورمین خوردم.ماه رمضون روزی یکی بعد شام خوردم. دوباره بعد ماه رمضان روزی دو تا میخورم ‌‌. حالا میگم نکنه واسه متفورمین اینجوری شدم؟

ولی چرا ماههای قبل اینطوری نبودم؟🙄

I can make all the tables turn 😉
نه بعد ماه رمضون هرروز فشارم میوفته ،حتی بعد غذا، حتی وقتی دارم غذا میخورمم حس میکنم الاناس ک غش کنم

خودتو تقویت کن.اب خیلی بخور.اگه خوب نشدین برید دکتر

من خودم فشارم ۱۱ رو ۷ هست همیشه

ان شالله خوب شین

1226
از برج ده پارسال روزی دو تا متفورمین خوردم.ماه رمضون روزی یکی بعد شام خوردم. دوباره بعد ماه رمضان رو ...

احتمالش هست چون هرکاری میکنیم و هرچیزی میخوریم روی خونمون در نهایت تاثیر میزاره .. شاید باید دز مصرف دارتو کمتر کنی .. بهتره به پزشک مراجعه کنی

💙 با افتخار استقلالیم ...