2726
عنوان

خانواده شوهرم خیلی خوبن اما

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه برای تاپیکی که زدم در مورد طرز فکری که دارم گزارش بزنید دوس ندارم بمیرم تاپیکم بمونه 

استارتر یه باوری هست تناسخ و زندگی قبلی این مردها تو زندگیت بودن برو پیش روانشناس پاکسازی کن گاهی وقتا ریشه دار هست گاهی وقتا ریشه نداره بی دلیله برو پاکسازی کن ذهنت رو 

2728
استارتر یه باوری هست تناسخ و زندگی قبلی این مردها تو زندگیت بودن برو پیش روانشناس پاکسازی کن گاهی وق ...

اگه همون روانشناس بفهمه من چه‌جوری فکر میکنم میگه بیا یه دونه بزنم در گوشت کسی درک نمیکنه من چقدر عذاب میکشم 

بجای اینکه از ما بخوای، از خدا بخواه، خیلی زود نتیجه میگیری

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
چرا نمیتونم درك كنم.. وقتی میگی خیلی خوبن ولی قلبا دوسشون نداری . منم خانواده همسرم خیلی خوبن و خیلی هم دوسشون دارم قلبا برام عزیزن

زیاد میرید خونشون؟

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...
2706