2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب زن باردار ماههای آخر سختش چه میدونم دکتر رفتن نوبت گرفتن هزارتا کار غیر منتظره

مگه همسرت خدا رو هم با خودش میبره؟؟؟؟

گلم خدا همیشه همراه بنده هاشه.بخواد کاری کنه خودش واسطه رو پیدامیکنه.خیالت راحت 

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2728
مگه همسرت خدا رو هم با خودش میبره؟؟؟؟ گلم خدا همیشه همراه بنده هاشه.بخواد کاری کنه خودش واسطه رو پی ...

نمیدونم ولی من نگرانم یاد حج دو سال پیش که میفتم نگران میشم خدا خودش کمک کنه همه چیز ب خیر خوشی تموم شه

نمیدونم ولی من نگرانم یاد حج دو سال پیش که میفتم نگران میشم خدا خودش کمک کنه همه چیز ب خیر خوشی تموم ...

ای شیطون.بگو دلم تنگ میشه و نگران همسرجانم نگو نوبت دکتر و هزار کار غیرمنتظره.

بسپرش ب خدا.ان شاءالله هرچی خیره پیش بیاد.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
اینقدر برای همسرت اونجا روزا سریع میگذره که از روزای عمرش حساب نمیشه سفر خیلی خوبی هست،

مطمنم که اینطوره مشغول اعمال میشن اخه خودش هم کارش سخته ی مدت دوری از کار براش خونه دوتا از اخوی هاش همراه زناشون و پسر عموش هم هستن

ولیمه که حتما میدیم اخه بعد اومدنش من زایمان میکنم دیگه نمیشه باید همون روز که بیاد بدیم

خیلی خوبه 

دیگه از رفت و آمد راحت میشی 

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
چقد خوبی تو❤️

شماخوبید ک منِ بد رو خوب میبینی.جدی گفتم کاری داشتی خبر بده بیام خدمت.

ای شیطون.بگو دلم تنگ میشه و نگران همسرجانم نگو نوبت دکتر و هزار کار غیرمنتظره. بسپرش ب خدا.ان شاءال ...

از اون لحاظ که اره گریه هام از الان شروع شدن کلا من وقتی باردار میشم خیلی گریه میکنم با کوچکترین آهنگی یا دردلی بغضم میترکه امسال عید بدترین سال بود اینقدر که بغض میکردم برا سیل زدگان هاق هاق گریه میکردم ب حالشون

2706