1874
1924

نه.چراسخت؟

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

ان شالله بسلامتی بره حالادکا قرار بره  تو دلشو خالی نکن

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
1922

کاری داشتی ی ندا بده خودم میام کمکت

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

اره سخت که هست

ولی اگه میتونی 

فردای روزی که اومد توی باشگاه یه ولیمه بدین...که دیگه رفت و آمد تو حونتون نباشه 

شوهرت چند سالشه؟

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊

اشکال نداره میگذره... خوشبحالشون... شما حتما پیش خانودتون باشید که مراقبت باشن....به این چیزا فک نکن و حنبه خوبشو ببین تا نی نی هم سالم و سرحال به دنیا بیاد...انشاءالله روز زایمان شوهرت پیشته.. نگران نباش

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                               
1911
1826
خب زن باردار ماههای آخر سختش چه میدونم دکتر رفتن نوبت گرفتن هزارتا کار غیر منتظره

مگه همسرت خدا رو هم با خودش میبره؟؟؟؟

گلم خدا همیشه همراه بنده هاشه.بخواد کاری کنه خودش واسطه رو پیدامیکنه.خیالت راحت