2726
همس فک میکنم ادم بی ارده ای هستم..انگار از هیچی اطلاعی ندارممم..

ببین من سالهاست با کمبود اعتماد به نفس درگیرم چند سال مشاوره و دکتر و دارو هم تاثیری نداشته جز اینکه آخرش همشون همین توصیه هایی که اینجا برات نوشتم رو به من کردن و خودمم واقعا به همین نتیجه رسیدم

بماند که شرایط زندگیم و بالا و پاییناش هنوز بهم اجازه نداده دنبال علایقم برم و یادگیری چیز جدیدی که بهش علاقه داشته باشم رو شروع کنم

ولی تو اگه شرایطش رو داری اولین کاری که برای کمک به خودت می تونی انجام بدی همینه که برنامه ریزی کنی و یه کاری یه کلاسی رو شروع کنی و تا آخرش بری

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
ببین من سالهاست با کمبود اعتماد به نفس درگیرم چند سال مشاوره و دکتر و دارو هم تاثیری نداشته جز اینکه ...

فقط تو این فکر هستم که پسرم بزرگتر بشه بتونم بزارمش مهد که عکاسیمو ادامه بدم..اگه نتونم ضربه میخورم...منم شرایط زندگیم طوری نبود بتونم ادامه بدم..امیدوارم آیندم بهتر از گذشتم باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

روی عزت نفستون کار کنید

یه پادکست رایگان دیدم که چکیده کلی کتاب و دوره رو در نیم ساعت میگه

بنظرم حتما این ویدئو رایگان یوتیوب رو ببین 😊

50 روش افزایش عزت نفس رو یاد داده که چند تاشم بکار ببندی مثل من نتیجه می گیری

https://youtu.be/uxmiq4ZThdk

حاشیه هم نمیره و سریع میره سر راهکارها

توی گوگل هم سرچ کنی ( عزت نفس نوروزی آکادمی ) برات میاره

(می دونید که یوتیوب ف_ی_ل_ت_ر هستش، پس با وی_پی_ان فعال روی لینک کلیک کنید)

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

و حداقل هفته ای یکبار مرورش کن تا کم کم تغییر کنی 😊