1265
1273

باید تو یه کاری، یه حرفه ای، یه هنری، به مهارت برسی

یه کلاسی برو اگه می تونی

((♪♪تاپیک آهنگ♪♪))«... هر تعصبی از هر نوع، پیش‌شرط روانی یا پیش‌درآمد خشونت و وحشت است. به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ اندیشه‌ای در این دنیا آنقدر خوب و خیر نیست که بتواند تلاشی تعصب‌آمیز برای به کرسی نشاندن آن اندیشه را توجیه کند؛ و تنها امید نجات در جهان این دوران، تساهل و تسامح است. اما حتی تساهل و تسامح هم حد و حدودی دارد. تحمل آن‌هایی که آماده شده‌اند آزادی را محدود کنند یا حق زندگی کسان دیگر را بگیرند، حتی اگر توجیهش شریف‌ترین اهداف باشد، روا و جایز نیست.» _ایوان کلیما، روح پراگ 

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1258
اصلا نمیتونم تو جمع خوب صحبت کنم.سوتی میدم..اگه یه نفر باهام رفتار بد بکنه یا حرفی بزنه که خوب نباشه ...

قبل از صحبت با هرکسی، همیشه فکر کنید. اینطور جملات و مفاهیم در ذهنتون چیده میشن و به راحتی برزبون میارید.

باید تو یه کاری، یه حرفه ای، یه هنری، به مهارت برسی یه کلاسی برو اگه می تونی

والله رانندگی رفتم گواهینامه گرفتم ولش کردم..عکاسی وفوتوشاپ رفتم ولشون کردم..هیچ کاریو تا اخر ادامه ندادم..البته اینم م خانواده شوهرم خیلی اذیت میکردن..نتونستم تا اخر ادامه بدم..الانم ک بچه دار شدم از بس تو خونه موندم اعتماد به نفسم شدید اومده پایین

بچه ی چندمی؟؟؟چند تا خواهر برادر داری اونا چقدر باهات اختلاف سن دارن

بچه دوم..اولی خواهرمه دو سال ازم بزرگتره..دوتا رادر دوقلو دارم‌که دوسال ازم کوچیکترن

8
والله رانندگی رفتم گواهینامه گرفتم ولش کردم..عکاسی وفوتوشاپ رفتم ولشون کردم..هیچ کاریو تا اخر ادامه ...

ببین تعریف اعتماد به نفس اینه که به خودت مطمئنی تو یه چیزی خوبی

باید یه کاری رو انجام بدی تا آخر که هم خودت رو راضی کنه هم از بقیه فیدبک مثبت بگیری هم توش مهارت داشته باشی یعنی نتیجه ی زحمت و تلاش و تمرینت جلوت باشه

((♪♪تاپیک آهنگ♪♪))«... هر تعصبی از هر نوع، پیش‌شرط روانی یا پیش‌درآمد خشونت و وحشت است. به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ اندیشه‌ای در این دنیا آنقدر خوب و خیر نیست که بتواند تلاشی تعصب‌آمیز برای به کرسی نشاندن آن اندیشه را توجیه کند؛ و تنها امید نجات در جهان این دوران، تساهل و تسامح است. اما حتی تساهل و تسامح هم حد و حدودی دارد. تحمل آن‌هایی که آماده شده‌اند آزادی را محدود کنند یا حق زندگی کسان دیگر را بگیرند، حتی اگر توجیهش شریف‌ترین اهداف باشد، روا و جایز نیست.» _ایوان کلیما، روح پراگ 
ببین تعریف اعتماد به نفس اینه که به خودت مطمئنی تو یه چیزی خوبی باید یه کاری رو انجام بدی تا آخر که ...

همس فک میکنم ادم بی ارده ای هستم..انگار از هیچی اطلاعی ندارممم..

1257
همس فک میکنم ادم بی ارده ای هستم..انگار از هیچی اطلاعی ندارممم..

ببین من سالهاست با کمبود اعتماد به نفس درگیرم چند سال مشاوره و دکتر و دارو هم تاثیری نداشته جز اینکه آخرش همشون همین توصیه هایی که اینجا برات نوشتم رو به من کردن و خودمم واقعا به همین نتیجه رسیدم

بماند که شرایط زندگیم و بالا و پاییناش هنوز بهم اجازه نداده دنبال علایقم برم و یادگیری چیز جدیدی که بهش علاقه داشته باشم رو شروع کنم

ولی تو اگه شرایطش رو داری اولین کاری که برای کمک به خودت می تونی انجام بدی همینه که برنامه ریزی کنی و یه کاری یه کلاسی رو شروع کنی و تا آخرش بری

ببین من سالهاست با کمبود اعتماد به نفس درگیرم چند سال مشاوره و دکتر و دارو هم تاثیری نداشته جز اینکه ...

فقط تو این فکر هستم که پسرم بزرگتر بشه بتونم بزارمش مهد که عکاسیمو ادامه بدم..اگه نتونم ضربه میخورم...منم شرایط زندگیم طوری نبود بتونم ادامه بدم..امیدوارم آیندم بهتر از گذشتم باشه