2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخوام سلین بذارم دوستان نظربدین لطفا

من خیلی دوست دارم ولی خانواده هسرم اهل مسخره کردن هستن نذاشتم اگه ترک هستید بذار فکر کنم ترکی هست نه؟

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
2456
من خیلی دوست دارم ولی خانواده هسرم اهل مسخره کردن هستن نذاشتم اگه ترک هستید بذار فکر کنم ترکی هست نه ...

بله ترکیم ماسلین هم ترکیه ازچه نطرمسخره میش به نطرتون؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2714
معنیش چی میشه؟ خوشم اومد

یعنی بهشت ورودخونه ی خروشان ترکیه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
بله ترکیم ماسلین هم ترکیه ازچه نطرمسخره میش به نطرتون؟

واسه شما که ترک هستین ومعنیشومیدونید نه عزیزم مسخره نمیشه😚من عاشق اسم ماخور وسلین بودم متاسفانه خانواده بیشعور همسرم هردوشو مسخره کردن شوهرم نذاشت بذارم

واسه شما که ترک هستین ومعنیشومیدونید نه عزیزم مسخره نمیشه😚من عاشق اسم ماخور وسلین بودم متاسفانه خان ...

منپ خیلی میترسم اسمی بذارم که مسخره کنن واس همین ازخیلیانطرمیخوام که یه وقت دیدم قشنگ نیس نذارم پارمین هم دوس دارم شوهرم میگه نه آخرش چی گذاشنین شما؟

منپ خیلی میترسم اسمی بذارم که مسخره کنن واس همین ازخیلیانطرمیخوام که یه وقت دیدم قشنگ نیس نذارم پارم ...

من گذاشتم آسنا  خیلی دوست دارم اینم ولی سلینو ماهورو بیشتر دوست داشتم

2706