1147
1254
عنوان

دخترای کرد لطفا جواب بدین

340 بازدید | 55 پست

رابطه اتون با پسرای فامیلتون چطوره؟واقعا احساس خواهر و برادری میکنید؟ تاچه حد با برادر شوهرتون راحتید ؟اگه عروس روبوسی نکنه نشونه ی بی احترامی میدونین؟

بستگی داره من آدم مذهبی هستم و این مسایل رو رعایت میکنم

منتظر یه فرشته کوچولو👼👼در حسرت مادر شدن😢😢😢(لطفا برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید🙇🙇)💋💋💋💋💋💋

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

چرا ارتباط  موضوعات  رو متوجه نمیشم ؟🙄

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1258

رابطمون خوبه و راحتیم .ولی درمورد روبوسی عروس خیر ناراحت نمیشیم همه که روبوسی نمیکنن

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم ممنونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤❤
1281

من برادر شوهرامو دوس دارم و روبوسی هم کردم بستگی به روابط داره که چطوری و تو چه سنی باشید. پسرای فامیلم عادی هستم حرف میزنیم ولی دست تو دست اینا نه مگه بعضی اوقات

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏
1226
1252