2726
عنوان

تاریخ زایمانمو دکتر زدش

113 بازدید | 8 پست

برای ۲شهریور خانوما کسی بیمارستان تریتا توی چیتکر زایمان کرده چطوره

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
میگن  سزارین و اتاق vip و خرجای دیگش ۱۰ تومن وامیسته منم میخواستم برم اونجا ک دیگه پشیمون شدم

مشکل هزینشو ندارم فقط میخوام خوب باشه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن  سزارین و اتاق vip و خرجای دیگش ۱۰ تومن وامیسته منم میخواستم برم اونجا ک دیگه پشیمون شدم

یلی میترسم من نیدونم چیکار کنم باوجودی ک گفتن پم دردم دارن ولی بازم وحشت دارم درکل شماهم شنیدی ک خوبه بنظرت اونجا برم یا تندیس یا گاندی

2728
یلی میترسم من نیدونم چیکار کنم باوجودی ک گفتن پم دردم دارن ولی بازم وحشت دارم درکل شماهم شنیدی ک خوب ...

اره بیمارستان خیلی خوبیه همه ازش تعریف میکنن هم از تمیزی و خلوتیش هم رفتار پرسنلش انشاالله به سلامتی زایمان کنی

استارتر دکترت از الان برات تاریخ سزارین داده؟؟زود نیست؟

نمیدونم والا سرش خیلی شلوغه من گفتم مرداد بزن گفت نه همون ۲شهریور ساعت ۵بیمارستان باش

استارتر الان چن هفته ای؟

۳۰هفته