2410
2553
مینا جان نگران نباش. عکس رنگی کاری نداره. اگر یه گرفتگی کوچیک داشته باشی که با عکس رنگی باز میشه و حامله میشی. اگر هم بسته باشه با لاپاراسکپی بازش میکنن برات. نگران نباش من خودم عکس رنگی گرفتم. یه کم درد داره اما قابل تحمله
منم که شُهره شَهرم به "عشق" ورزیدن.../// خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بهترین راهش اینه دوازده شب بری اسم بنویسی پشت در کلینیک.بعدم ساعت سه چار تو مطب باشی تا دکتر که میاد ببیندت....میتونی هم دو سه بری
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید

بهترین متخصص زنان در کرج در حال حاضر دکتر محمد محتسبی هستن و دکتر اکرم آشتیانی هم خوبه

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
2720

دوستان لطفا دکتر زن هم معرفی کنید من اصلا نمیتونم با دکتر مرد راحت باشم خیلی سخته

یه دکتر خوب و باتجربه بهم معرفی کنید اگه آدرس یا شماره ای هم دارید بدین ممنون میشم

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

من ساکن بوشهر هستم به خانم های عزیز که تو بوشهر ساکن هستند ،توصیه می کنم برای دمان زایمان یا هر چیز دیگه ای این خانم دکتر رو انتخاب کنن من خیلی راضیم هر کی هم به ایشون معرفی کردن ،راضی بودن 

2714

مرکز درمان ناباروری رویش کرج، بهترین جاست. همه دکتراش متخصص و فوق تخصص دارن. همون جاسونو میشیم .اگر جراحی لازم باشیم همون جا انجام میدن. آیو آی.  و آی وی اف هم همون جا انجام میدن.

بنظر من از این دکتر به اون دکتر نکنیم. رویش کرج ،مجمع بهترین دکترهاست

تلفن رویش ر براتون میدارم.

۰۲۶۳۲۵۰۶۲۴۳

۰۲۶۳۲۵۰۶۲۴۷

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

سلام دوست گلم من حدودا چند ماهی هست که اومدم کرج. من به پیشنهاد دکتر خودم که تهران پیشش میرفتم الان دارم چند باری میرم پیش شروین افصحی تو فردیس. با اینکه دکتر جوونیه ولی خیلی با تجربه و کاربلده. من شمارشو برات میذارم امیدوارم به دردت بخوره. اسمشو تو اینترتم سرچ کنی فک کنم بتونی وب سایت یا اینستاشو پیدا کنی  ۰۲۶۳۶۶۰۰۴۵۷

دکترمحمدمحتسبی توکرج

من پیش دکتر زنان مرد نمیرم ولی از بس گفتن خوبه میخوام برم پیشش ادرس و تلفنش رو از اینجا پیدا کردم https://doctor-yab.ir/Search/7367/دکتر-محمد-محتسبی/

که ادرس رو خیابان قزوین زده ولی تماس میگیرم پاسخگو نیستن

ساعات کاریشون به چه صورت هست و برای نوبت گرفتن کی باید تماس بگیرم

2706