ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زدم عزیزم، تو هم برای تاپیکای من غیر از آخری بزن، میشه هر کی این پستو دید بزنه؟

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2700229/طلاق-گرفته-ها-بیان?postId=88160315 اینم لطفا برای ...

زدم☺، شمام برا تاپیکام غیر آخری بزن

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
چشم تو هم برای تاپیک "یکی مونده به آخر "من میزنی لطفا و بقیه ی دوستان اگه دیدید کامنتم  رو لط ...

زدم عزیزم، میشه شمام برای تاپیکام غیر آخری بزنی؟

2706