2726
عنوان

ماسک سفیدع تخم مرغ خطرناکه

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 24 پست
چجوری میزنیش؟ سفیده روهم میزنی یانه؟

سفیده تخم مرغ رو جدا میکنم زده ۱ قاش ابلیمو ولی من چن قطره ببشتر نمیریزم بعد خوب همش میزنم اول ی لایه با براش میزنم بعد دسمال کاغذی میذارم بعد ی لایه دیگه میزنم رو دسمال کاغذی ۲۰ دیقه میذارم خشک شه بعد ک میکنمش جوش سر سیاها هم در میاره

دنیا بی ارزش تر از اونیه که بخوای بهش دل ببندی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سفیده رو با آبلیمو قاطی میکنی؟ بعد چن دقیقه رو پوستت میمونه

سفیده تخم مرغ رو جدا میکنم زده ۱ قاش ابلیمو ولی من چن قطره ببشتر نمیریزم بعد خوب همش میزنم اول ی لایه با براش میزنم بعد دسمال کاغذی میذارم بعد ی لایه دیگه میزنم رو دسمال کاغذی ۲۰ دیقه میذارم خشک شه بعد ک میکنمش جوش سر سیاها هم در میاره

2728
عه راس میگه مامانت منم میزنم ....پوستو یه جورایی لطیف میکنه 

لطیف شده ینی نازک شده؟؟اول میخام منافذم بره بعد هفته ای دوبارش میکنم

سفیده تخم مرغ رو جدا میکنم زده ۱ قاش ابلیمو ولی من چن قطره ببشتر نمیریزم بعد خوب همش میزنم اول ی لای ...

ممنونم عزیزم. از توضیح کاملت. با پنبه هم میشه؟

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
جوشات خوب شد ت ی تاپیک دیدم گفی جوش دارم؟؟

بهتر شده خیلی

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
چیا زدی ک خوب شدن؟؟؟؟

هنوزم جوش دارم ولی بهتر شدن

صبا سرکه سیب میزنم غروب میشورم

پاکسازی پوست رفتم

صبحا ناشتا خاک شیر با دب جوش میخورم

کرم پودر خیلی کم نیزنم

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..