2733
2734
عنوان

کادو برای مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 25 پست
طلا ب این گرونی 😐 مگه مریخ رفته خواهر 😂

نه عشقم منظورم سکه اایزابت وایناست بعدم اون موقع که این فامیل ما میزفتن زیارت انقدرگرونی نبود😂😂جدیدا هیچکس نمیره الحمدالله

پول ببر

وااا چرا پول بده؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا اینجا ما کسی ک از کربلا میاد باید ب ما کادو و سوغات بده ما فقط گل میبریم

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️

بامادرشوهرم رابطه ی خوبی نداریم هربدی ای در حقمون کرده وبه شدت فرق گذاشته حتی موقع رفتن اصلا من وحساب نکرد،وفقط باعروس بزرگش خداحافظی کردحتی آش براش پختن وبه من نگفتن ونیاوردن،بااین تفاسیربنظرتون کادو ببرم؟به شوهرم گفتم براش بنر نوشته.

2731
نه عشقم منظورم سکه اایزابت وایناست بعدم اون موقع که این فامیل ما میزفتن زیارت انقدرگرونی نبود😂😂جدی ...

اها گفتم وگرنه ورشکست میشه ادم 🤣

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
بهتر از اینه ایراد رو کادوهات بذارن البته مادر شوهر من هر چی میخری میگه من از اینا خوشم نمیاد

اخه واسه کسی که از کربلا مکه میان که هیچ وقت پول نمیدن.پول بیشتر تو تولد عروسی عقد و....داده میشه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
واااا یعنی اگه ده خانواده برن پیشش یعنی 12 تا گوسفند؟؟

همه که نمیارن،معمولا برای خانواده های که بزاعت مالیشون کمتره اقوام  میارن تا  کمک بهشون باشه مدتی که مهمون خونشون میاد از گوشتش استفاده کنند