2726

بچها من هفته اول سیزده رفتم آن تی و آزمایشات   سونو‌گف خوبه ازمایشمم دکتره ازمایشگا گف خوبه میخواسم برم دکترم دیدم رفته خارج اولای تیر میاد الان من چکار کنم  بشینم تا بیاد یا ازمایش دگه ای باید بدم که منتظرش نباشم برم دکتر دگ؟

اگه غربالگری خون دوم رو هم بخوای 15 هفته و چند روز میری. و 18 هفته سونو انومالی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از دکترت بپرس

ولی من هفته ۱۶ بازم کلی آزمایش دادم 

هفته ۱۸ هم سونوی غربالگری دوم (همون آنومالی) رفتم 

*آنومالی تمرکزش روی ظاهر جنینت هست مثل تعداد انگشتان دست و پا ، لب جنین و ...

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اها من الان سیزده هفته و چار روزمه  پس صبکنم تا بیاد نه؟

آره اگه بخواد غربالگری دوم رو بنویسه تا بیاد هم هنوز وقت داری

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706