2410
2553

من متولد ۷۱ هستم

دوتا گل دختر دارم 

احساس پیری که ندارم مگه چندسالمه ! ولی دلم میگیره وقتی میبینم چه زود ‌به ۲۷ سالگی رسیدم باورم نمیشه زمان اینقدر زود گذشته باشه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

منم ۷۲ م. ۷ ساله ازدواج کردم و دو تا دخترم دارم. پیری چیه؟ نن همش ب همسرم میگم من خودم هنوز بچه م دو تا بجه هم دارم. بهمم اصلا نمیاد خوشبختانه. هر جا میگم ی دختر پنج شیش ساله دارم همه تعجب میکنن. یه سریام که خیلی دوستشون دارم میگن واااا مگه شوهر کردی؟؟؟؟ آخ قربون این دسته آدما برم من 😁😁

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه جانم ۵ خرداد ۹۶😍😍😍 شمام متولد آذر هستین یعنی ۳ ماه ازمن کوچیکترین🤩

اره من۱۱اذرم

پس پسرت کوچیکتره پسر من الان۲سال و دوماهشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

منم 72 هستم ،مدتیه حس پیری میکنم 😐

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
2720
بله حدودا ۲ماه کوچیکتره😍 روی ماه رادمهرجان روببوس😚

چشم همچنین شما❤

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2714