1648
1655
نمیدونستم نی نیت دوسالشه متولد فروردین ۹۶؟؟

نه جانم ۵ خرداد ۹۶😍😍😍

شمام متولد آذر هستین یعنی ۳ ماه ازمن کوچیکترین🤩

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

منم هفتادو دو ام

دخترم شش سالشه

اره میترسم از سی سالگی

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
8

من متولد ۷۱ هستم

دوتا گل دختر دارم 

احساس پیری که ندارم مگه چندسالمه ! ولی دلم میگیره وقتی میبینم چه زود ‌به ۲۷ سالگی رسیدم باورم نمیشه زمان اینقدر زود گذشته باشه

برخاک تو بوسه میزنم ❤ IRAN

منم ۷۲ م. ۷ ساله ازدواج کردم و دو تا دخترم دارم. پیری چیه؟ نن همش ب همسرم میگم من خودم هنوز بچه م دو تا بجه هم دارم. بهمم اصلا نمیاد خوشبختانه. هر جا میگم ی دختر پنج شیش ساله دارم همه تعجب میکنن. یه سریام که خیلی دوستشون دارم میگن واااا مگه شوهر کردی؟؟؟؟ آخ قربون این دسته آدما برم من 😁😁

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
نه جانم ۵ خرداد ۹۶😍😍😍 شمام متولد آذر هستین یعنی ۳ ماه ازمن کوچیکترین🤩

اره من۱۱اذرم

پس پسرت کوچیکتره پسر من الان۲سال و دوماهشه

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

منم 72 هستم ،مدتیه حس پیری میکنم 😐

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
اره من۱۱اذرم پس پسرت کوچیکتره پسر من الان۲سال و دوماهشه

بله حدودا ۲ماه کوچیکتره😍 روی ماه رادمهرجان روببوس😚

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   
1432
بله حدودا ۲ماه کوچیکتره😍 روی ماه رادمهرجان روببوس😚

چشم همچنین شما❤

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍