2726
خیلی با حالی ولی من نرفتم

خب ببین نرفتی ها کارش رو تلافی کردی ها ،ولی حالت خوب نیست ،ناراحتی ،،،ولی اگه رفته بودی الان میومدی تخت میخوابیدی ،،،این جور مواقع یک قابلمه هم با خودم میبرم تازه😤😀

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میرم بالاخره زنگ زده اگه نمیخاین برین بهونه نیارین

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2728

اره میرم.ولی کارش حتما جبران میکنم البته در کمال ادب و احترام😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
بچه ها خودش این اخلاق رو داره ها اگه کسی به خودش زنگ نزنه تا یه سالی این حرف نقل محافله

اگه میخوای مثه اون نشی خودتو شبیه اون نکن 

جاریای منم خیلی چهارچوبهایی ب اصطلاح خودشون دارن 

اما هرچی فکر میکنم فقط اداست تا چهارچوب 

مثلا اگه بری دستشویی و خودتو با کلنکس پاک نکنی میگن واااا من بدون کلنکس دستشویی نمیرم صدسال 

اون یکی میگه من حتما باید توحموم دوبار سرم رو بشورم وگرنه ب دلم نمیشینه 

با یه ولعی تعریف میکنن ومیگن چهارچوبهای تو چیه 

خندم میگیره 

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
نه نه نه اشتباه نکن گزینه ی دو درسته😂😂😂

چرا بحث میکنی کاملا مشخصه گزینه اول درسته😂

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
عزیزم مخالفی ریپ نکن🤣🤣🤣🤣🤣

واقعا که یکم چشاتو باز کنی میبینی کدوم درسته یکم منطقی باش کاملا واضحه😂

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
من با آدمایی که خودشونو زدن به خواب بحثی ندارم😒😒😂😂😉😉

واقعا نمیفهمی گزینه اول درسته یکم اطلاعاتتو بالا ببر اینو ی بچه ۵ساله ام میدونه اگ ازش بپرسی😁😂

2706