2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوهوم 

عزیزم‌من خیلی مغرورم....شایدشمابهترازمنی..حالابه روابطتون نگاه کن اگه اوکید..اره بروولی بهشن بگوازاین به بعدشخصادعوتت کنه.

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

اکثرااا برادر شوهرم میزنگه به شوهرم میگه مثلا شب بیاید خونمون.ولی طبیعی این موضوع ولی من تو دلم میخوام تلافی کنم نمیشه شوهرم همیشه همه کارها رو میندازه گردن من.منم برای تلافی لحظه اخر میزنگم😀

2728

والله شما دنبال اشکال گرفتنید چه حرفا 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

اصولا برادر شوهر به برادرش زنگ میزنه جاری به جاری من بودم میرفتم با اینکه دلخورم میشم

بعد از سال ها گشتن تو نی نی سایت و خواننده خاموش بودن بلاخره عضو ش شدم 😍چقدر سرگرمم کرد و چقدر باعث شد مشغول خوندن باشم و همه کارهام موند رو زمین 😅

تعجب میکنم از نظرسنجیت تو این مورد 

مطمئنا تواین چندسالی ک تواینجا بودی دستت اومده ک دنیای اینجااز بیرون تجملی تره 

اینجاهمه دارن ادای اونیکه نیستن و حرفاییکه فکر نمیکنن رو میزنن ک بگن ما خیلی روشنفکریم ، خیلی مقید ب اصولیم 

۹۰ درصدهم فمینیستن

اگه زنگ زده ب شوهرت شوهرت باید بگه باخانومم مشورت کنم جواب بدم همین 

دیگه تلافی کردن و اینا نداره

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

ولله خیلی وقتها من هم این کار رو کردم بدون قصد و قرض حالا جاری شما رو نمیدونم. که مارمولکه یا تمساح 😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
چه شوخی دارم من؟  مامان من بهش بر میخوره این چیزا

ما خیلی باهم راحتیم جاریام با من سه نفریم اصلا به این چیزا توجه نمی کنیم واسه همین همه چی عالیه خداروشکر سخت نگیرید چه فرقی می کنه به کی زنگ می زنه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706