1265
1267

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

اکثرااا برادر شوهرم میزنگه به شوهرم میگه مثلا شب بیاید خونمون.ولی طبیعی این موضوع ولی من تو دلم میخوام تلافی کنم نمیشه شوهرم همیشه همه کارها رو میندازه گردن من.منم برای تلافی لحظه اخر میزنگم😀

1279

اصولا برادر شوهر به برادرش زنگ میزنه جاری به جاری من بودم میرفتم با اینکه دلخورم میشم

بعد از سال ها گشتن تو نی نی سایت و خواننده خاموش بودن بلاخره عضو ش شدم 😍چقدر سرگرمم کرد و چقدر باعث شد مشغول خوندن باشم و همه کارهام موند رو زمین 😅

تعجب میکنم از نظرسنجیت تو این مورد 

مطمئنا تواین چندسالی ک تواینجا بودی دستت اومده ک دنیای اینجااز بیرون تجملی تره 

اینجاهمه دارن ادای اونیکه نیستن و حرفاییکه فکر نمیکنن رو میزنن ک بگن ما خیلی روشنفکریم ، خیلی مقید ب اصولیم 

۹۰ درصدهم فمینیستن

اگه زنگ زده ب شوهرت شوهرت باید بگه باخانومم مشورت کنم جواب بدم همین 

دیگه تلافی کردن و اینا نداره

یا عِمادَ مَن لا عِمادَ لَه...ای تکیه گاه کسیکه هیچ تکیه گاهی ندارد❤

بیاحرااااااجه بیاجارییییییبه

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن 😂 😂 😂 اونهایی که هی میگن یاابرفض اونهایین که سوادندارن نمیدونن یاابوالفضل خودش کتابیه برای حاجات متاسفم جوگیرای بیسواد 
1274
چه شوخی دارم من؟  مامان من بهش بر میخوره این چیزا

ما خیلی باهم راحتیم جاریام با من سه نفریم اصلا به این چیزا توجه نمی کنیم واسه همین همه چی عالیه خداروشکر سخت نگیرید چه فرقی می کنه به کی زنگ می زنه

داداشش یک یدونه ی من حضرت زینب نگه دارت
1257
خیلی با حالی ولی من نرفتم

خب ببین نرفتی ها کارش رو تلافی کردی ها ،ولی حالت خوب نیست ،ناراحتی ،،،ولی اگه رفته بودی الان میومدی تخت میخوابیدی ،،،این جور مواقع یک قابلمه هم با خودم میبرم تازه😤😀

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊

اره میرم بالاخره زنگ زده اگه نمیخاین برین بهونه نیارین

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
1252