2733
2734
عنوان

کار

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 24 پست
منطورم‌ این  نیست سر کار خبری نیست ،منظورم اینه که شوهرش بهش سرکوب نزنه، حتی اگه بره سر کار ،او ...

من اگه برم سر کار و پولمو ندم جنگ راه می افته. به خاطر درامد بیشتر میگه برو سر کار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر شما هم میگه کار پیدا کنی؟

من خودم ازش میخوام برام تو فکر پیدا کردن شغل باشه.

اونم تأییدم میکنه.میگه اگه ۲تا حقوق داشته باشیم ۲تا وام گنده بگیریم تا ۵سال دیگه زندگیمون از این رو به اون رو میشه.

خدایی باید مردا رو درک کرد.همه چی بی نهایت گرون شده.

من خودم ازش میخوام برام تو فکر پیدا کردن شغل باشه. اونم تأییدم میکنه.میگه اگه ۲تا حقوق داشته باشیم ...

اولش شوهر منم با زبون خوش میگفت ولی الان یه جوری میگه که انگار من وظیفمو انجام ندادم طلبکاره این مدل رفتارش آزارم میده . 

2731
اولش شوهر منم با زبون خوش میگفت ولی الان یه جوری میگه که انگار من وظیفمو انجام ندادم طلبکاره این مدل ...

من فکر میکنم شوهرتو مادرشوهرت پر میکنه.

اون طلبکارانه بهت میگه کار کن تو خودتو کنترل کن و جبهه نگیر.

بهش بگو عزیزم میبینی که دنبال کار هستم.و من یک خانم هستم و هر کاری مناسب برای من نیست.بهش بگو تو هم برام دنبال کار باش.

بهش بفهمون که دلت میخواد استقلال مالی پیدا کنی و تو زندگی از نظر مالی پیشرفت کنین.

ایشاا... یه شغل خوب و مناسب برای منو تو هم پیدا بشه که بتونیم کمک خرج خونخ باشیم 🙏🙏🙏

2738

عزیزم حالا که اینقدر شوهرت میگه خب یه مدت برو کار کن حتی شده برو منشی شو باور کن یه دو ماه بری خودش بعدمیگه دیگه نمیخواد بری فکر کردن چه خبره مثلا همین معلمی مگه چقد حقوق میگیرن من خودم معلمم دیگه خسته شدم از سرو کله زدن با بچه ها از سال دیگه نمیخوام برم