2726
عنوان

کار

248 بازدید | 24 پست

شوهرم دیگه داره اذیتم میکنه هی میگه اگه تو هم شاغل بودی فلان چیزو می خریدیم یا اگه شاغل بودی درامدمون اینقد میشد منم چن جا رفتم فرم پر کردم ولی خبری نشده دیگه اعصابم نمیکشه نمیدونم چی بهش بگم از یه طرفم مادرش میگه عروس فلانی معلمه پول درمیاره ..... به نظرتون چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیال شو  راحت کن که سر کار هم بری خبری نیست ،یعنی چی برای حقوق ت  نقشه بکشه

چرا  سرکار خبری نیست. باور کن کار نیست تو ایران. خیلی اوضاع داغونه. تمام عمرمونو درس خوندیم. منم دارم با تدریس خصوصی و ترجمه با حداقل درامد میگذرونم. سرکار رفتن با حقوق خوب ادمو زنده میکنه. ولی الان فقط مرده متحرکم.

خدایی تو این زمونه یه دس صدا نداره.بازم جوبای کار باش تا شغل مناسب یه بانو رو پیدا کنی.

خودمم می خوام ولی کاری که در شان خانوادم باشه پیدا نمی کنم نمی تونم برم منشی باشم

اصلا زیر بار کار زوری نرو

از زندگیت میمونی پس فردا حقوقتو که میگیره هیچ طلبکارتم میشه چرا به خونه نمیرسی

لااقل اگر هم خواستی بری بهش بفهمون حقوقت کامل مال خودته

🙇خدایا همینجوری یهویی شکرت 🙏

بشین تو خونه خانومیتو کن،ب این حرفاهم اهمیت نده،بری سرمار شوهرت بدعادت میشه میمونه خونه میخوره میخوابه،دیدم ک میگم،اگه اندفه بهت گف بگو عزیزم کمتر خرج میکنیم  تا ب سونیم،نگران نباش،

مادرشوهرتم زر زد یا بحثو عوض کن یابگو دوس ندارم برم بیرون کارکنم خستکیمو شب بیارم واسه شوهرم،میخوام زندگیم ارامش داشته باشه

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...
چرا  سرکار خبری نیست. باور کن کار نیست تو ایران. خیلی اوضاع داغونه. تمام عمرمونو درس خوندیم. من ...

منطورم‌ این  نیست سر کار خبری نیست ،منظورم اینه که شوهرش بهش سرکوب نزنه، حتی اگه بره سر کار ،اون پول برا خودشه ،اگه دوست داشت  تو زندگی خرج میکنه، اگر م دوست نداشت اجباری نیست که پول خانم تو خونه خرج بشه ،بالخره وظیفه ی همسر شون هست تامین زندگی 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2706