2410
2553

سلام خوبین؟

مامانا من ی دختر سه سال و نیمه دارم خیلی تو خونه بهونه میگیره و اذیت میکنه به نظرتون چه کلاسی ببرمش؟

موسیقی، ارف خوبه تو این سن تقریبا 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژیمناستیک 

انرژیش تخلیه میشه

البته دختر ندارما

تجربه بزرگ کردن خواهرزاده هامه😄

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2720

منم دخترم ۲ سال و ۱۱ ماهشه.گاهی خیلی بهونه میگیره.منم قیچی و کاغذ و چسب میذارم جلوش هی الکی میبره‌ میچسبونه به هم دیگه این کارو دوست داره پارکم زیاد میبرم از مهرم‌ میخوام ببرمش آی مت. دوستم دخترشو‌ برده خیای راصیه

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

خودت تو خونه باهاش بازی كن 

اگه حوصله داری فعالیت هایی كه تو كارگاه های مادر و كودك انجام میدنو سرچ كن نمونه هاشو توی خونه براش ترتیب بده

كلی ذوق میكنه

منم تو خونه گاهی باهاش فعالیت و سرگرمی ترتیب میدم و حسابی بهمون خوش میگذره

بشرطی كه مادر با حوصله ای باشی

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...
2714