1147
1273

من عروسی دختر عمه ام‌بود .....

خواهر دوماد داشت با اهنگ عربی میرقصید و عشوه میومد

منم یک خورده بلدم دختر عمه ام گفت توهم برو باهاش برقص منم جوگییر رفتم و حالا که بلرزون کی نلرزون تند تند میرقصیدم

یهوووو😔😔😔😔😥😥😥😥

دنباله لباسم گیر کرد زیر پاشنه کفشم دیدم‌سقوط کردم و دارم روو زمین ویبره میرم و میلرزونم  و با اعتماد ب سقف زیاد بعد کمک خواهر داماد برای بلند شدن از کف به رقص زیبای خود ادامه دادم 

جالبیش اینجاس همه تووو سالن داشتن ما دوتارو میدیدن و تشویق میکردن و رسما من ابرو عروس و بردم 

بعد اون روز هرگز هرگز هرگز نلرزوندم و عربی نرقصیدم

الان دارم روو رقص هیپ پاپ کار میکنم بلکه در یک حرکت نادر با سقف بیام پایین...

😟

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام امضاموکامل بخوناللهم صل علی محمدوال محمد🌺اللهم صل علی محمدوال محمد🍃اللهم صل علی محمدوال محمد🌸میشه برای سلامتی خانواده ام واینکه زودتر🏡🏣صاحب خونه بشم دعام کنیدوبراحاجت دلم صلوات بفرستی،راستی اسمم هم لاله است براونایی که نمیدونند

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

😫😫😫😫😫

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

روز عروسی دسته گلمو پرت کردم انقد دور وایستاده بودم به هیچکی نرسید همه خندیدن یبارم وسط رقص تورمو گرفتم بالا گیر کرد ب تاجم دوستام با بدبختی جداش کردن😂😂😂

دختر کوچولوی نازم مامانی عاشقته😍😍😍
8
1226

خونه عمه شوهرم دعوت بودیم شوهرم با عموهایش داشت حرف می‌زد منم به شوخی گفتم الکی اونم گفت تو بمیری راست میگم عزیزم 🤨🤨

منم حواسم نبود نه گزاشتم نه برداشتم گفتم من چرا انشاالله عمت بمیره 

یهو یادم اومد کجام بین 3 تا عمه هاشو دو تا عموش 😥😥

فوری صحنه رو ترک کردم 🤤🤤

کانال بدلیجات ما رو در اینستا دنبال کنید 👇👇.                                                        avis. gallery 

شب خواستگاریم ی جوری قهقهه زدم ک تا عمر دارم ن خودم یادم میره ن کسایی ک اونشب بودن

خدااااایا😭

از همون اول خود واقعیمو نشون دادم ب این خانواده

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....

سلام🖐🖐

صدای منو میشنوید از پر بازدیدا_نی نی سایت😎😎

لطفا  اگه دلتون خواست،برای سلامتی یکی از اقواممون که بیماری سختی داره صلوات بفرستید🌹🌻🌹🌻

🌹الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌹

لایک و ریپلای و منشن ممنوع🙄🙄🙄🙄🙄                          الکی گفتم خیلی دوست دارم هی لایک بشم هی ریپلای بشم هی منو تو پستاشون صدا کنن😭😓😜هرکی بگه عقده ای،خودشه😂🌹خدای مهربونم لطفا زود زود زود به همه ی مامان باباهای منتظر نی نیای سالم و صالح بده🌹😍 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم😍                        
1241