2737
2734
عنوان

خسته شدم ازبس هردقیقه خونه مادرشوهرمم 😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 92 پست
خیلی شکاکه خیلی من یک شب توی بغلش خواب بودم صبح بلندشده میگه من که خواب بودم تورفتی بیرون بایکی رابط ...

وااااااااااا،چرا درمان نمیکنه عزیزم؟؟؟باید دارو مصرف کنه

کل کل نکن باش اگر درین جده عمرا بزاره خونه تنها بمونی،باید فکر اساسی کنی براش

🧿
واقعا نميدونم چی بگم عزیزم این شرایط خیلی سخته اگه اذیت میشی و نمی تونی جدا شد چون ن بهت اعتماد داره ...

خیلی دوسم داره ولی خیلی حساسه وشکاک وقتی عقدکردیم روزاول عقدمون دیدم خواهرشوهرم به شوهرم میگه ازدستت دیگ راحت شدم منم خندیدم خبرنشدم ازچ لحاظ میگه

اوناارزوهاموکشتن اقای قاضی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااااااااا،چرا درمان نمیکنه عزیزم؟؟؟باید دارو مصرف کنه کل کل نکن باش اگر درین جده عمرا بزاره خونه ...

واقعانمیدونم چ فکری کنم دیگ خسته شدم اصن نمیگه من زن دارم زندگی دارم ازسرکارک نیاد میره پی رفیق بازیش

2731
2738

شایدبخاطرسنشم باشه،الان هم سنای اون دارن بادوستاشون دورمیزنن بعداون متاهله...کلابچست هنوزعاقل نشده

کاش میشد بعضیارو یک ساعت بزاریم جای خودمون بعد بهش بگیم ببین میتونی تحمل کنی...!!!
با آرامش ک حرف میزنید هم قبول نمیکنه؟

ن به هیچ عنوان فقط حرف حرف خودشه میگم خونه میخوام کاراموکنم میگه شب رفتیم خونه انجام میدی همین میریم خونه میگه کاراتوبیخیال شوبیابخوابیم 

اه باید بره دکتر تا درمون شه ...حتما خودشم عذاب میکشه دست خودش نیس این رفتارها... 

عفونت شدیددارم 4ماهه منودکترنمیبره هی امروزوفردامیکنه نمیبره تنهاهم نمیزاره ازخونه درشم به مادرشم میگم بیا بریم دکترنمیادفقط واسه دخترش وقت میزاره

2706