2733
2734
عنوان

خسته شدم ازبس هردقیقه خونه مادرشوهرمم 😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی شکاکه خیلی من یک شب توی بغلش خواب بودم صبح بلندشده میگه من که خواب بودم تورفتی بیرون بایکی رابط ...

در اين حد شكاك مگه ميشه؟باورم نميشه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خیلی فرق داره وقتی خونه خودمم راخت به کارام میرسم ن که الان یک ماشین لباس شویی لباس کثیف دارم

عزیزم اینو که میدونم، منظور من فرق تنهایی اینجا و اونجا از نظر شوهرت بود، یعنی وقتی خونه مادرشوهرتم تنها می مونی چرا نمیذاره خونه خودت بمونی؟؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2731
2738

امیدوارم که الکی گفته باشی 

اما اگر واقعیت داره و واسه درست شدن این اوضاع هیچ تلاشی نمیکنی باعث تاسفه

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بقیه ی کامنتا رو خوندم فهمیدم دلیلش چیه، دیگه زحمت نکش برا من جواب تایپ کن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
شما ک کتکه رو میخوری و میری ی ذره قاطعانه تر برخورد کن بالاتر از زدنت ک دیگه نیس نرو ... یا مجبوره ن ...

هزارباراین کاراروکردم چاقوگذاشته زیرگلوم گفته میکشمت

اوناارزوهاموکشتن اقای قاضی
واقعانمیدونم مریضه

خدا اونو شفا بده، به شمام صبر بده. فکر نکنم مشاور و این حرفام بیاد، نه؟

2706