2410
2553

شوهرم کارش بانیسانه صبح ساعت 6میاره میزاره خونه مادرش تا 12شب امشب ساعت 9اومدولی رفته بیرون پیش رفیقاش بیشترشب ها میخوابیم خونه مادرش دیگ خسته شدم ازاین وضعیت مادرشوهرم خودش ماشین داره هرروز دخترش و میگیره میره بیرون من بد بخت خونه تنهایاپیش پسربیش فعالش میزاره ک سردردم بگیره من الان یک هفته ازخونه درنشدم شایدم بیشتر😔😔

اوناارزوهاموکشتن اقای قاضی

وا خب بمون خونت

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خو وقتی اونجا تنهایی برو خونه خودت تنها باش دیگه....

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2714

خوب خونه مادرشوهرت تنها باشی فرق میکنه با اینکه خونه خودت تنها باشی؟؟؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
شوهرم اصلانمیزاره خونه تنهاباشم حتی یک دقیقه 

تو روز روشن لولو میخورت خونه خودت.برا یبارم شده بمون خونه خودت ببین چخبره

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2706