1363
1389
عنوان

خسته شدم ازبس هردقیقه خونه مادرشوهرمم 😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 92 پست
بمون خونت چه حوصله ایی داریی هر روز خونه مادرشوهر وای🙄

بخدابه زورمنومیبره شوهرم خیلی بی درک و فهم راه دورم شوهرکردم فقط هرروز منومیبره خونه مادرش

اوناارزوهاموکشتن اقای قاضی

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

بخدابه زورمنومیبره شوهرم خیلی بی درک و فهم راه دورم شوهرکردم فقط هرروز منومیبره خونه مادرش

دلیل کاراش چیه

خدایا این یه خواهشه ؛ روحمون رو آروم کن و جسممون رو از مریضی و بلا حفظ کن ...یا ارحم الراحمین💖🌹
1401
دلیل کاراش چیه

خیلی شکاکه خیلی من یک شب توی بغلش خواب بودم صبح بلندشده میگه من که خواب بودم تورفتی بیرون بایکی رابطه برقرارکردی کلا با خواهرومادرشم همینجوری خیلی شکاکه

من و بکشن،تیکه تیکه کنن نمیرم خونه مادرشوهرم تنها،حتی یه دقیقه از اول سفت وایمیستادی جلو شوهرت که ع ...

من کلا ازروزی ک عقدکردیم منوبردخونه مادرش یک سال عقدبودیم نمیزاشت برم شهرخودم همش خونع مادرش بودم

1376
خیلی شکاکه خیلی من یک شب توی بغلش خواب بودم صبح بلندشده میگه من که خواب بودم تورفتی بیرون بایکی رابط ...

در اين حد شكاك مگه ميشه؟باورم نميشه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خیلی فرق داره وقتی خونه خودمم راخت به کارام میرسم ن که الان یک ماشین لباس شویی لباس کثیف دارم

عزیزم اینو که میدونم، منظور من فرق تنهایی اینجا و اونجا از نظر شوهرت بود، یعنی وقتی خونه مادرشوهرتم تنها می مونی چرا نمیذاره خونه خودت بمونی؟؟

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
1396
1364