1600
1541
عنوان

خسته شدم ازبس هردقیقه خونه مادرشوهرمم 😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 92 پست

بقیه ی کامنتا رو خوندم فهمیدم دلیلش چیه، دیگه زحمت نکش برا من جواب تایپ کن

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
شما ک کتکه رو میخوری و میری ی ذره قاطعانه تر برخورد کن بالاتر از زدنت ک دیگه نیس نرو ... یا مجبوره ن ...

هزارباراین کاراروکردم چاقوگذاشته زیرگلوم گفته میکشمت

اوناارزوهاموکشتن اقای قاضی

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

واقعانمیدونم مریضه

خدا اونو شفا بده، به شمام صبر بده. فکر نکنم مشاور و این حرفام بیاد، نه؟

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
1546
خیلی شکاکه خیلی من یک شب توی بغلش خواب بودم صبح بلندشده میگه من که خواب بودم تورفتی بیرون بایکی رابط ...

وااااااااااا،چرا درمان نمیکنه عزیزم؟؟؟باید دارو مصرف کنه

کل کل نکن باش اگر درین جده عمرا بزاره خونه تنها بمونی،باید فکر اساسی کنی براش

🧿
واقعا نميدونم چی بگم عزیزم این شرایط خیلی سخته اگه اذیت میشی و نمی تونی جدا شد چون ن بهت اعتماد داره ...

خیلی دوسم داره ولی خیلی حساسه وشکاک وقتی عقدکردیم روزاول عقدمون دیدم خواهرشوهرم به شوهرم میگه ازدستت دیگ راحت شدم منم خندیدم خبرنشدم ازچ لحاظ میگه

وااااااااااا،چرا درمان نمیکنه عزیزم؟؟؟باید دارو مصرف کنه کل کل نکن باش اگر درین جده عمرا بزاره خونه ...

واقعانمیدونم چ فکری کنم دیگ خسته شدم اصن نمیگه من زن دارم زندگی دارم ازسرکارک نیاد میره پی رفیق بازیش

8

شایدبخاطرسنشم باشه،الان هم سنای اون دارن بادوستاشون دورمیزنن بعداون متاهله...کلابچست هنوزعاقل نشده

+خوابی؟      _نه       +به چی فک میکنی؟؟؟                    _به همه ی چیزایی ک نمیخوام بهش فک کنم¡
1403
با آرامش ک حرف میزنید هم قبول نمیکنه؟

ن به هیچ عنوان فقط حرف حرف خودشه میگم خونه میخوام کاراموکنم میگه شب رفتیم خونه انجام میدی همین میریم خونه میگه کاراتوبیخیال شوبیابخوابیم 

اه باید بره دکتر تا درمون شه ...حتما خودشم عذاب میکشه دست خودش نیس این رفتارها... 

عفونت شدیددارم 4ماهه منودکترنمیبره هی امروزوفردامیکنه نمیبره تنهاهم نمیزاره ازخونه درشم به مادرشم میگم بیا بریم دکترنمیادفقط واسه دخترش وقت میزاره

اولاخیلی الانم دارم ولی ن مثل قبل چون خیلی عذابم داده خیلی توی عقدبودیم بیمارستانیم کرد

ی.روانپزشک خوب پیدا کن علائمش بگو دارو تجویز میکنن

یواشکی بریز تو غذاش

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
1547