2410
2553

من

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سرعت نتم خیلی پایینه شوهرم خیلی سرد مزاجه یعنی سرد مزاج نیس ها ولی من خیلی از رابطه باهاش لذت نمیبرم دوسش دارم ولی کیفیت رابطمون پایینه چن بار ازش خواستم بره دکتر میگه باشه ولی نمیره خیلی بی خیاله تو این موضوع اعضابم بهم میریزه  از بعد بچه دار شدنمون بدترم شده کلا دو سال حسرت یک رابطه درست حسابی دارم

مشکل خاصی تو زندگیم‌ندارم یه دخر یک سال و نیمم دارم که بی نهایت بد قلقه و شبا اذیت میکنه شوهرمم پا به پام‌کمکم میکنه واقعا مرد اروم‌و متینیه ولی گاهی فک‌میکنم‌کاش اینجوری نبود ولی یکم‌باحال تر بود یکم کارتی خفن تر نیکرد زیادی مودب و لایته کلا

2714

واقن فک میکردم شوهر گنه ک فقد سرد مزاجه شاید ماهی یباره رابطه داشه باشیم تازه بادرخاستم البته وقتایی ک درخاست کنم ن بگم دیگ دلم نمیخاد بهش ما بدم براهمین بضی وقتا منم بش لج میکنم ولی درکل خیلی عصبی شدم از دسش کاریشونم نمیشه کرد همینن 

خدایا همه چیو ب خودت میسپارم خودت میدونی تو دلم چی میگذره......  
اگر‌خودش بفکر بود دکتر میرف اینقد لجم نمیگرفت

شوهر من خودش تو اینترنت کلی سرچ میکنه ک چی بخوره گرمتر بشه میخونه ک چیکار کنه ک لذتبخش تر و متفاوتر باشه ،بنظرم ب این حدم خوب نیست همون سرده بهتره

2706