1147
1267
عنوان

دختر 4سالم اصلا به حرفم گوش نمیده

252 بازدید | 23 پست

سلام مامانا ، من یک دختر سه سال و نه ماهه دارم که به حرفم گوش نمیده، مثلا صبح که از خواب پا میشه میگم بریم جیش کنیم میگه جیش ندارم یا میگم صورتت رو بشورم میگه نمیخوام، موقع صبحانه و نهار و شام منو پیر میکنه، خودش اصلا نمیخوره، باید بهش غذا بدم، هر کاری که بخوام انجام بده باید بگم اگه مثلا غذا نخوری پارک نمیریم یا بستنی نداری تا به انجام بده، اونم باید ده بار بگم ، چند بار هم امتحان کردم که بیخیالش شدم هیچی غذا از صبح نخورده تا هفت شب یه ذره خورده، امروز عصر چند بار کفتم بخواب تا بریم پارک، چون نهار نخورد و هی الکی گفت سیرم موقع خواب گفت گشنمه، نون پنیر میخوام، منم گفتم تایم نهار تموم شده، بخواب بعدش غذا میدم بعد بریم پارک انقد جیغ زد که الان بریم ، الان گشنمه که منم مجبور شدم کتکش زدم بعدش خوابید، اصلا دوست ندارم بزنمش ولی خیلی اعصابمو خورد میکنه، برای همه چیز حتی مسواک زدن و مو شونه زدن، نمیدونم باید چکار کنم، حتی جدول ستاره هم براش کشیدم که تشویق بشه ولی انگار نه انگار، لطفا تجربیاتتون رو بهم بگید ممنون

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

بچه منم دقیقا ۴سالشه و دقیقا تمام این رفتارها را داره اصلا مسواک نمیزنه اصلا لب ب غذا نمیزنه اصلا

یکبارهم نشده تو کوچکترین چیز ب حرفم گووش بده خیلی شیطون و لجبازه 

خدایا شکرت...اللهم عجل لولیک الفرج
1258

انگار دختر منه

من یه عروسک بر میدارم و خیلی جدی و گاهی شوخی بش کاری رو که میخوام از زبون عروسک میگم ! اینقد گفتم که عادت شده و تا مثلا خرس‌رو بر میدارم دخترم میگه امروز کدوم عروسک زنده شده؟ آها امروز خرسه ؟ خلاصه همش با کلک و داستان برنامه هارو پیش میبرم 

من دخترم دوسال و نه ماهشه 

الان بردمش پارک ی بادکنک خریدم کلی هم بازی کرد اما بادکنکش ترکید منم پول همرام نبود دوباره بگیرم کلی جیغ زد بعد ک من نخریدم اومدیم تو ماشین کتکم زد،روسریمو کشید،وحشتناک سرم جیغ میزد.عینکمو فشار میداد بشکنه.

خیلی دلم شکسته امشب،کلی گریه کردم.

خدایا خودت بهمون کمک کن

من بیست و یک سالمه و مادر دوتا فرشته هستم😄پسرم هفت ماهشه و دخترم دوسال و هشت ماه.😄 🍒البالوهای🍒 من عاشقتونم😄 ممنون خدا جون😄
انگار دختر منه     من یه عروسک بر میدارم و خیلی جدی و گاهی شوخی بش کاری رو که میخوام از ...

چ خوب حالا عروسک بازی جواب میده ؟

من بیست و یک سالمه و مادر دوتا فرشته هستم😄پسرم هفت ماهشه و دخترم دوسال و هشت ماه.😄 🍒البالوهای🍒 من عاشقتونم😄 ممنون خدا جون😄
8
انگار دختر منه     من یه عروسک بر میدارم و خیلی جدی و گاهی شوخی بش کاری رو که میخوام از ...

چه جالب خیلی ایده خوبی هست، ولی میدونی من وقتی باهاش این کارهارو انجام میدم تا آخر شب فقط باید بشینم بازی کنم، اصلا نمیزاره مثلا ظرف بشورم، جیغ داد که بیا بازی کن، تو نی نی بشو من مامان میشم

چه جالب خیلی ایده خوبی هست، ولی میدونی من وقتی باهاش این کارهارو انجام میدم تا آخر شب فقط باید بشینم ...

تو کارت که راه افتاد بگو مثلا خوب حالا که جیش کردی خرسی میگه بیا بریم تو اتاق نقاشی بکش برام و خودتو بکش کنار

من دخترم دوسال و نه ماهشه  الان بردمش پارک ی بادکنک خریدم کلی هم بازی کرد اما بادکنکش ترکید من ...

ای وای عین دختر من، آبرومو میبره انقد جیغ میزنه همه نگاه میکنن، چند بار با این حرکاتش زدمش،خیلی عذاب وجدان میگیرم بعدش، البته در حد یه کتک کوچیک ولی بالاخره زدمش😢😢😢

1288
فردا حتما امتحان میکنم مرسی

برای مسواک زدن من چند شبه بهش میگم ببین موش رفته تو دهنت نشسته رو دندونات بزار بیرونش کنم با مسواک بعد همینطور که مسواک میزنم باهاش حرف میزنم میگم آخ آخ رفت بالا عه عه نشسته رو دندونت داره میخورتش سرش گرم میشه میخنده منم تندتند مسواک میزنم براش

وای ک دختر منم خیلی اذیت میکنه من بهش جایزه میدم حتی دو سال بود مدفوعش رو نگه میداشت به ضرب شیاف پروژه انجام میشد یعنی تا ده روزم شده بود خودشو نگه داره میخوام عمق لجبازیش دستت بیاد یه سری کپسول اوردن سوپرا میندازی داخل اب کپسوله حل میشه ی عروسک ابری از داخلش در میاد دونه یی هفصد تومنم هست خیلی مناسبه خلاصه به هوای گرفتن کپسول مشکل پی پی حل شد هر کارم بخوام بکنه و بدونم رو مود نیست یا ستاره میچسبونم رو دستش یا ی دونه پاستیلی چیزی میدم اینطوری خیلی سریع اون کارو انجام میده کش مکش هم نداریم به نظر من تو این سن بچه ها درک درستی از زمان ندارن برای همین جدول ستاره بی معناس واسشون

وای ک دختر منم خیلی اذیت میکنه من بهش جایزه میدم حتی دو سال بود مدفوعش رو نگه میداشت به ضرب شیاف پرو ...

کافیه یه دونه پاستیل بدم دستش ، میگه یه دونه دیگه فقط یکی، اگه ندم که جنجاله، اگه بدم دوباره یکی دیگه میخواد، خیلی هم لاغره دوست دارم ظهر بخوابه یه کم جون بگیره ولی توی همه کارا مقاومت میکنه

برای مسواک زدن من چند شبه بهش میگم ببین موش رفته تو دهنت نشسته رو دندونات بزار بیرونش کنم با مسواک ب ...

من ازین چیزا نمیتونم بگم ،سریع استرس میگیره یا میفته گریه، میگم مثلا میکروب رفت مسواک بزنیم دیگه تمیز شد، همش میپرسه دیگه نمیاد؟ رفت تو چاه دیگه؟ 

1220