2703
2553
عنوان

خانمهای راننده میشه بیاید 😘😘

1497 بازدید | 85 پست

سلام من تازه میخوام رانندگی بکنم ولی خیلی میترسم اصلآ رو کلاچ تمرکز ندارم نمیتونم رو سه تا تمرکز کنم هم کلاچ هم ترمز هم گاز.تو رو خدا کمکم کنید چیکارکنم؟؟؟ رانندگی خوب بشه خیلی میترسممممممممممممممم😭😭😭

از من گذشت و من نیز از او بگذرم ولی با چون منی به غیر محبت روا نبود😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط تمرین

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

استرس نداشته باش

فقط تمرین و تمرین و تمرین

و حتما پوشیدن کفش مناسب

کفش خیلی تو تسلط بیشتر،موثره

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2714
اولش اونجوریه.به مرور زمان بدون فکر همه رو انجام میدی

واقعآ چرا اینقدر میترسم اصلآ گاز نمیدم ولی همین جور میرهدماشین

از من گذشت و من نیز از او بگذرم ولی با چون منی به غیر محبت روا نبود😔

فقط میتونم تجربه خودم برات بزارم من خیلی عجولم ت رانندگی خیلییییی یادمه ۴ سال پیشمم مربیم بهم میگفت و سر اخریت تصادفم افسر تو کروکی امم نوشته حتی عجله و شتاب بی مورد فقط میتونم نصیحتت کنم عجول نباش اصننن

ماشین روشن کن ترمز دستی نخوابون دنده اینام نده اولش فقط گوشتو عادت بده ب صدای موتور 

گاز بده دور موتور رسید ب بیست کلاچ بگیر بعد اروم بیار بالا همزمان گاز بده مث الا کلنگ اینجوری کم کم عادت میکنی هماهنگ میشی😬 من از پونزده سالگی همینجوری راننده شدم😊

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

خيليً بايد بشيني تا دستت بياد

بعد ديگه نميشه ارومت كنن هي ميكن تند نرو اروم برو 😅😅

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

فقط فقط تمرین ... من اوایل ان قدر ناراحت بودم افسرده شده بودم اصلا فکر نمیکردم یاد بگیرم الان دقیقا حرف شما رو میفهمم و درک میکنم ... اما به مرور زمان و تمرین زیاد قطعا راننده خوبی میشی

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2706