2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گیلاس طبعش بر خلاف اکثر میوه های تابستان گرمه  نوش جان اما افراط نکن

کوکتل چی ؟ من پیتزا اماده کردم واس فردا بپزم چرخکرده بدم میاد  دوروز پشت سرهم از بیرون گرفتم خوردم  خوشم نیومد الان خودم درسکردم گذاشتم فردا بپزم 

کوکتل چی؟ من پیتزا اماده کردم فردا درسکنم با کوکتل اخه چرخکرده بدم میاد  توش قارچ پنیر گوجه دلم ...

سوسیس و کوکتل و ... کمتر بخوری یا نخوری بهتره، آخه خیلی سالم نیست

من پیتزا که درست میکنم ۲نفره نصفشو سوسیس میزنم برای همسرم و نصفشو نمیزنم برای خودم

بیشتر برای قسمت خودم سبزیجات مخصوصا قارچ میزنم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
سوسیس و کوکتل و ... کمتر بخوری یا نخوری بهتره، آخه خیلی سالم نیست من پیتزا که درست میکنم ۲نفره نصفش ...

من این هفته دو سه بار پیتزای بیرون خوردم الان درسکردم واس فردا اخه چی بخورم ویارم دارم هوس میکنم  چیزی نمتونم بخورم زیاد ، امروز بزور غذا اکبرجوجه سفارش دادم نصفشو خردم

من این هفته دو سه بار پیتزای بیرون خوردم الان درسکردم واس فردا اخه چی بخورم ویارم دارم هوس میکنم ، ا ...

میفهمم اما واقعا ۳بار در هفته زیاده رویه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌