2703
2553
عنوان

بیاین آرزوهاتونو بگین برای ارزوهای هم صلوات بفرستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 43 پست

این روزا یه مشکل مالی برام پیش اومده میخوام که اون حل بشه 

یکیم اینکه به خواسته ی قلبیم برسم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلم. خدا ک صدای منو نمیشنوه. حداقل شاید بخاطر سماها ی نگاهی ب دل واموندم کنه. ایشالا ارزوهات هر ...

فدات بشم ان شا الله خواسته همتونو همین امشب خدا خودش امضا کنه

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2456
2714
یه عمره دلم خوشه ب امضاش

اونم دلش به دلخوشی تو خوشه عزیزم ی جوری ی وقتی نگات میکنه ک توفع نداری کشیدم ک میگم ناامید نباش

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2706