2726

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پشه خورده  

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پشه خورده    

واقعا اخه چند جاشه ،ترسیدم ابله نباشه؟

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2728
پشره زده یا گرمیه درکل نگران نباش

ممنون 

واقعا اخه چند جاشه ،ترسیدم ابله نباشه؟

نه جای پشست 

قرص بذاری فک کنم خوبه 

دم غروبا درو پنجره رو ببند که نیان تو اتاق 

لدن خواهرزاده هام پره ازین جاها

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
نه جای پشست  قرص بذاری فک کنم خوبه  دم غروبا درو پنجره رو ببند که نیان تو اتاق  لد ...

اهان اخه پنجرهامون دو شب باز بود کلن بخاطر اون حنما پشه اومده.مرسی خواهری

میخوای من عکس جای پشه بذارم ببینی اون زیاده یا این؟؟

واس کیوو بزار ببینم خخ

اگه تو جوشش ابکی شد ابلس....تب انجنان نداره ولی گرم میشن در حد ی درجه...ما از دیروز گرفتار شدیم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
اهان اخه پنجرهامون دو شب باز بود کلن بخاطر اون حنما پشه اومده.مرسی خواهری

خواهش میکنم گلم 

پنجره خارو ببند یا توری رو باز کن وقتی پنجره رو باز میکنی 

و اینکه اگه توری ندارین حدااقل وقتی لامپ روشنه پنجره رو باز نکن 

و اینکه وقتی خونه پشه داره اگه پنکه سقفی روشن کنی کمتر نیش میزنه فک کنم چون باد میزنه تاثیر داره 

2706