1147
1273

پریروزم تاپیک زدم نتم قطع شد یهو.دلم میخواد از پوره سبزیجات شروع کنم مثل هویج ولی باز میترسم .شما از چی شروع کردین؟

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

من حریره اول نصف ق روز دوم یه قاشق روز سوم یک و نصف به ترتیب تا یه هفته

امضا رو تا اخر بخون،چند تا حاجت دارم ترو خدا بخوانید و امین بگید و اگه دوست داشتید صلوات بفرستید،1خودم از شر این انرژی منفی لعنتی نجات پیدا کنم،زندگیم رو دارم ازدست میدم بخاطر وجود انرژی منفی(اللهم صلی علی محمد وال محمد)2~پسرم به جاهای خوب خوب برسه(اللهم صلی علی محمد وال محمد)3~دخترم زیباترین دختر دنیا باشه4داداشم یه کار خوب نصیبش بشه که اینقدر بابام اذیتش نکنه😢😢😢😢5~بتونیم زمین بخریم و ازاین خونه آپارتمانی راحت شیم،6داداش کوچولو هم آینده ش روشن باشه همسرم در پناه خدا سالم باشه آمین

فقط توصیه کلی بهت بکنم هر چیزی رو که میخوای اولین بار بدی به بچت از مقدار خیلی کم شروع کن هر چیزی مثلا فرنی رو از یه قاشق در روز شروع کن به مرور زیادش کن یا مثلا حبوبات رو از یکی دو دونه شروع کن  به مرور زیادش کن اینجوری معده بچت اصلا خراب نمیشه و بچه هم بد غذا نمیشه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
8
فرنی دستورشو میدید بهم .شکر بزنم؟

نبات بزن

امضا رو تا اخر بخون،چند تا حاجت دارم ترو خدا بخوانید و امین بگید و اگه دوست داشتید صلوات بفرستید،1خودم از شر این انرژی منفی لعنتی نجات پیدا کنم،زندگیم رو دارم ازدست میدم بخاطر وجود انرژی منفی(اللهم صلی علی محمد وال محمد)2~پسرم به جاهای خوب خوب برسه(اللهم صلی علی محمد وال محمد)3~دخترم زیباترین دختر دنیا باشه4داداشم یه کار خوب نصیبش بشه که اینقدر بابام اذیتش نکنه😢😢😢😢5~بتونیم زمین بخریم و ازاین خونه آپارتمانی راحت شیم،6داداش کوچولو هم آینده ش روشن باشه همسرم در پناه خدا سالم باشه آمین
1264

این عکسی که فرستادم دستور شیره ی برنج و لعاب برنج هست که یکی از کاربرا گذاشتن

برای شروع شیره ی برنج خوبه

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس شیرین و مبهمی دارد😍تپش قلب تو درون دلم