2726
عنوان

تحصیل کرده ها بیان یه لحظه لطفا؟؟

381 بازدید | 56 پست

دلم میخواست تو تحصیلات لااقل به چیزی که میخوام برسم اما نشد الانم تو سن ۲۸ سالگی دیگه در خودم نمی بینم 

یعنی هی شروع میکنم برا ادامه تحصیل یه چی میشه موجه یا غیر موجه

حالم از خودم بهم میخوره 

عرضه هیچی ندارم 

پارسال شروع کردم باردار شدم یه مدت کلا از شوهرمم زده شده بودم چه برسه درس

امسالم با یه  بچه عمرا 

دیگه باید قیدش رو بزنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ وقت دیر نیست جلوی ضررواز هرجا بگیری منفعته آینده وزندگیتو خودت باید بسازی هیچ کس در مقابل شما مسئولیتی نداره حتی پدر مادروشوهرت

برای تو، برای چشم‌هایت برای من، برای دردهایم برای ما برای این همه تنهایی ای کاش خدا کاری کند …

اگر قصدت جدی باشه بی بهانه شروع میکنی . من یادمه وقتی بچم شیر خودم رو میخوزد بهترین موقع برای درس خوندنم چهار صبح بود تا نه صبح که خوابش عمیق میشد! 

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه است.

من با دوتا بچه دارم درس میخونم.از اول دبستان تا الان درسم رو رها نکردم.فقط سال قبل مرخصی زایمان بودم،چون با دوتا بچه نمیشد برم کلاس.باز هم بیکار نبودم و به فعالیت مشغول بودم اون زمان.

خواستن توانستن است.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

نه عزيزم چراااااا قيدش رو بزني !!!!! ٢٨ سال سنيه آخه ؟؟؟؟؟؟؟ 

از روياهات دست نكش هيچ وقت ... 

وگرنه تا آخر عمر احساس خلاء ميكني ... 

من سال اول دانشگاه باردار شدم . درسمو ادامه دادم . به هدفم رسيدم . تازه من ٣ مرتبه باردار شدم .... 

2706