1265
1273
عنوان

تحصیل کرده ها بیان یه لحظه لطفا؟؟

368 بازدید | 56 پست

دلم میخواست تو تحصیلات لااقل به چیزی که میخوام برسم اما نشد الانم تو سن ۲۸ سالگی دیگه در خودم نمی بینم 

یعنی هی شروع میکنم برا ادامه تحصیل یه چی میشه موجه یا غیر موجه

حالم از خودم بهم میخوره 

عرضه هیچی ندارم 

پارسال شروع کردم باردار شدم یه مدت کلا از شوهرمم زده شده بودم چه برسه درس

امسالم با یه  بچه عمرا 

دیگه باید قیدش رو بزنم 

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخش کوچولو اینجا جای خوبی نیست داری میای...ببخش کوچولو تو حاصل ترس مادرتی😪

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
1221

هیچ وقت دیر نیست جلوی ضررواز هرجا بگیری منفعته آینده وزندگیتو خودت باید بسازی هیچ کس در مقابل شما مسئولیتی نداره حتی پدر مادروشوهرت

بیاییدفراموش‌نکنیم‌که‌حتی‌یک‌کتاب‌یک‌قلم‌یک‌کودک‌ویک‌معلم‌میتوانندجهان‌راتغییردهندبهترین‌راه‌مبارزه‌باتروریسم‌ازراه‌اسلحه‌نیست‌مبارزه‌بایدازطریق‌مدارس،معلمان،کتاب‌وقلم‌صورت‌بگیرد

اگر قصدت جدی باشه بی بهانه شروع میکنی . من یادمه وقتی بچم شیر خودم رو میخوزد بهترین موقع برای درس خوندنم چهار صبح بود تا نه صبح که خوابش عمیق میشد! 

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه است.

من با دوتا بچه دارم درس میخونم.از اول دبستان تا الان درسم رو رها نکردم.فقط سال قبل مرخصی زایمان بودم،چون با دوتا بچه نمیشد برم کلاس.باز هم بیکار نبودم و به فعالیت مشغول بودم اون زمان.

خواستن توانستن است.

پاسخگویی به احکام شرعی   امام سجاد(علیه السلام):عصبیتی که صاحبش به سبب آن گناهکار است،این است که کسی به سبب آن،افراد بدکار از قوم خود را از نیکان قوم دیگر بهتر بداند.         امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.

نه عزيزم چراااااا قيدش رو بزني !!!!! ٢٨ سال سنيه آخه ؟؟؟؟؟؟؟ 

از روياهات دست نكش هيچ وقت ... 

وگرنه تا آخر عمر احساس خلاء ميكني ... 

من سال اول دانشگاه باردار شدم . درسمو ادامه دادم . به هدفم رسيدم . تازه من ٣ مرتبه باردار شدم .... 

1226

من یه دوستام تا نه ماهگیش میومد دانشگاه 

به خدا سه شنبه امتحان داد چهارشنبه رفت بیمارستان بچشو به دنیا اورد پنج شنبه مرخص شد جمعه امتحانشو خوند شنبه اومد امتحان داد و رفت 

دیگه سختتر ازین

بچه دار هم بودن

تازه خیلیاشون حامله هم بودن میومدن کلاس 

دانشگاه نبود که کلاسای اموزش قبل زایمان بود 😑

قیدش نزن پشتکار داشته باش

هرچی حساب میکنم نمیتونم روزنه ای ببینم...با بچه ، سردرد هم دارم ممکنه در طول هفته سه ، چهار بار سردرد که کلا مختل میکنه زندگی رو دارم ..چجوری پشتکار 

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخش کوچولو اینجا جای خوبی نیست داری میای...ببخش کوچولو تو حاصل ترس مادرتی😪
1241