1147
1267

مامانم مریضه خییلی حالش بده دلم میسوزه😥😥😥

تعداد رای : 6
نظرسنجی
😥
2
33%
مادر
4
66%

خدا بد نده ،انشالله بهتر میشن عزیزم 

سختیهای زندگی رو نمیشه آسون گرفت ...با حلب پاره نمیشه سقفی تو بارون گرفت ...نون بیار کباب ببر اسم یه بازی بود فقط ...تو صف شلوغ فقر حتی نمیشه نون‌گرفت‌ ...اینروزا از رو نداری عاشق و معشوق میشن ...من یه لیلی میشناسم مهر شو از مجنون گرفت ...دختر گلفروش از بس که گلاشو نفروخت...کاسه ی گدایی رو به سمت این و اون گرفت... 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

اگه دوست دارین به تاپیک پناه جویی شفاخواهی و امنیت طلبی از قران

اولین تاپیکم ی سر بزنین

اگرم دوست دارین عضو این کانال بشین ابتدا بعدش وارد گروه بشین خودتون انواع و اقسام ختما سوره ها گذاشته میشه و میان ذکر میکنن که حاجت گرفتن

@doa2007

الهییی 😔😔😔خیلی سخته ادم دلش میخواد بمیره ولی نبینه مادرش مریضه ...ان شالله خدا مادرتو شفا بده 😔

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

بدترین شرایط برای ۱دختراینه که مادرش مریض باشه 

ولی خوب میشن سعی کن اروم باشی

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن62/۱00برسم،هدف اولم ۵۶کیلوهست...بعدباورزش موضعی خودموبه 53میرسونم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.
1221