1472
1459

مامانم مریضه خییلی حالش بده دلم میسوزه😥😥😥

تعداد رای : 6
نظرسنجی
😥
2
33%
مادر
4
66%

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475

اگه دوست دارین به تاپیک پناه جویی شفاخواهی و امنیت طلبی از قران

اولین تاپیکم ی سر بزنین

اگرم دوست دارین عضو این کانال بشین ابتدا بعدش وارد گروه بشین خودتون انواع و اقسام ختما سوره ها گذاشته میشه و میان ذکر میکنن که حاجت گرفتن

@doa2007

الهییی 😔😔😔خیلی سخته ادم دلش میخواد بمیره ولی نبینه مادرش مریضه ...ان شالله خدا مادرتو شفا بده 😔

وقتی به یه ادم افسرده میگین خودت نمیخوای حالت خوب شه تلاش کن واسه حال خوب عین این میمونه به یکی که دست نداره بگید زورر بزن دست در بیاری همینقدر احمقانه و مضحک ://بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

بدترین شرایط برای ۱دختراینه که مادرش مریض باشه 

ولی خوب میشن سعی کن اروم باشی

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن۵۷/۹۰۰برسم،هدف اولم ۵۱کیلوهست...بعداگرهنوزم حس کردم اضافه دارم ادامه میدم تابه وزن ایده آلم برسم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.
1334