2410
2553

سریال هیولا

سریال نهنگ آبی

سریال رقص روی شیشه

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایرانی نباشه لطفا 😘

خارجی نمیبینم😄

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2456

خارجی میبینی ؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2714
فیلم اَدریفت نوت بوک مالنا بیبی درایور نجات سرباز رایان بِرِث یابرص می بی فور یو گذر ازسه تیغ ...

سریال واکینگهارو حتما باید دان کنم سر فرصت ببینم

دوتا از فیلمارو دیدم بقیه رم دان میکنم 

مرسی 

Divergand فوق العاده ست ۱ ،۲،۳ داره گرگ میش خارجی هم عالیه فک کنم شش تاست واندر وومن و آکوآمن و فندق شکن و چهار قلمرو اینا خارجی کره ای هم مدرسه ۲۰۱۷ و شکارچی شهرو اه روح من و پری دریایی عالیه

Blue lagoon✓

Malena✓
Bitter moon✓
My life without me
To all the boys l loved before✓
درخشش ابدی یک ذهن زیبا
Casablanca✓

Got me good

ولی قبلش خلاصه هاشونو بخون چون ممکنه سلیقه ات فرق داشته باشه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706