1421
1389

پیشاپیش ممنون  

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»
سریال هیولا سریال نهنگ آبی سریال رقص روی شیشه

ایرانی نباشه لطفا 😘

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390

ی کم از حجمت بده ب من😕

بعضـــــے وقتا تو زندگـــــــے ب جایــے مےرســے ڪ محبــت و توجــــه نمےخواے                              فقــط کســـے باهات کارے نداشتــہ باشــہ... کافیــہ!
از کجا آوردی؟

مال وای فای خونس تازه ثبت نام کرده بودیم یه داره وقتش تموم میشه حجمش مونده

1376
فیلم اَدریفت نوت بوک مالنا بیبی درایور نجات سرباز رایان بِرِث یابرص می بی فور یو گذر ازسه تیغ ...

سریال واکینگهارو حتما باید دان کنم سر فرصت ببینم

دوتا از فیلمارو دیدم بقیه رم دان میکنم 

مرسی 

Divergand فوق العاده ست ۱ ،۲،۳ داره گرگ میش خارجی هم عالیه فک کنم شش تاست واندر وومن و آکوآمن و فندق شکن و چهار قلمرو اینا خارجی کره ای هم مدرسه ۲۰۱۷ و شکارچی شهرو اه روح من و پری دریایی عالیه

Blue lagoon✓

Malena✓
Bitter moon✓
My life without me
To all the boys l loved before✓
درخشش ابدی یک ذهن زیبا
Casablanca✓

Got me good

ولی قبلش خلاصه هاشونو بخون چون ممکنه سلیقه ات فرق داشته باشه

یه صلوات مهمونم کنید برای خونه دار شدنمون🏠⁦💕🤲 خودمم وقتی میبینم تو امضاتون، حتما صلوات رو می‌فرستم
1427
Divergand فوق العاده ست ۱ ،۲،۳ داره گرگ میش خارجی هم عالیه فک کنم شش تاست واندر وومن و آکوآمن و فندق ...

Divergent  رو یه قسمتش رو دیدم زیاد نپسندیدم

گرگ و میش رو هم همینطور 

واندروومن و آکوامن رو حتما دان میوکنم ممنون

ولی فیلم تخیلی دوست داریا 😁

Blue lagoon✓ Malena✓ Bitter moon✓ My life without me To all the boys l loved before✓ درخش ...

درخشش ابدی و مالنا رو دیدم دوس داشتم

بابت بقیه هم ممنون 😘

سریال رزیدنت ،گری آناتومی ، دکتر هاوس  اینا سریال پزشکی هستن اگه دوست داری

کدوماش خیلی بهتره که دان کنم ؟؟؟؟ 

یه سریال پزشکی هم ببینم بد نی 😁

1364