2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ژاپن صرفا یه حتمل پیامه نه مذاکره کننده همین 

منظورم از مذاکره ، گپ و  صحبت سیاسی بود .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2728

طلا امروز چند بود؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

منم دوست دارم بیاد پایین ولی متاسفانه میره بالا از این دلخوش خنک کردنا زیاد دادن 

آمریکا و ایران آبشون باهم از ی جوب نمیره تا آخرم دشمن هم میمونن این وسط دودش میره تو چشم مردم ایران

منظورم از مذاکره ، گپ و  صحبت سیاسی بود .

ژاپن حامل پیام برای ایرانه که پیام جالبی هم نیست یه جور التیماتوم هست ترامپ سعی میکنه برای دور بعپ مذاکرات یه توافقی با ایران داشته باشه چون عملا اروپا هیچ کاره هستش و نمیتونه کاری واسه ایران تو برجام بکنه ایران هم ۲۷ روز دیگه باز سطح تعهداتش رو میاره پایین و این واسه امریکا جالب نیست سطح غنی سازی بره بالا نسل جدید سلنتریفیوژ نصب بشه . به خاطر همین امریکا متاسفانه تمام فشار رو میزاره الان هم نخست وزیر ژاپن اومده در مورد تحریم بقیه پتروشیمی التیماتوم بده . که باید جواب ایران رو دید. ایران هم میگه امریکا باید معافیت نفتی بده تا برگردیم دوباره مذاکره کنیم. وگرنه هم از برجام میایم بیرون هم خرابکاریای منطقه ای رو افزایش میدیم نمونش بندر فحیره و انفجار خط لوله عربستان و تخریب چهار نفت کش و امروز حمله به فرودگاه عربستان و زخمی شدن ۲۶ نفر بود. خلاثه اینکه شرایط خیلی پیچیدست 

ژاپن حامل پیام برای ایرانه که پیام جالبی هم نیست یه جور التیماتوم هست ترامپ سعی میکنه برای دور بعپ م ...

البته که آمریکا ناجی ما نخواهد بود ، ولی میتونه استارتر خوبی بشه اگر هوشی که من بهش امید بستم پشت پرده همراه این جریان باشه . اگرنه مجبوریم صبر کنیم 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
البته که آمریکا ناجی ما نخواهد بود ، ولی میتونه استارتر خوبی بشه اگر هوشی که من بهش امید بستم پشت پر ...

امریکا همه کاره افتصادی دنیاست وبدون احازه امربکا دیدیم که ختی هند هم که یکی از شرکای قوی ایران بود چون امریکا معافیت نداد روز فرداش واردات نفتش رو کاملا متوقف کرد ایران اگه میخواد از تحریم ها نجات پیدا کنه باید با خود امریکا مذاکره کنه وگرنه بقیه کشورها کشک هم نیستن

امریکا همه کاره افتصادی دنیاست وبدون احازه امربکا دیدیم که ختی هند هم که یکی از شرکای قوی ایران بود ...

متوجه منظورم نشدید 

منکر نقش آمریکا در اقتصاد و سیاست جهانی نیستم 

گفتم ما باید دستمون به زانومون و امیدمون به خودمون باشه ولی امید بستن به آمریکا برای نجات اشتباهه ، آمریکا منافع خودش رو قبل از نجات ما دنبال میکنه . ولی کاش باهوش باشیم و از این تنش نهایت استفاده رو ببریم . 

ببخشید نمیتونم قضیه رو بیشتر از این باز کنم ، دیگه خط ندارم باهاش اکانت بسازم اگر اینبار تعلیق بشم

متوجه منظورم نشدید  منکر نقش آمریکا در اقتصاد و سیاست جهانی نیستم  گفتم ما باید دستمون ب ...

نه بابا تعلیق چی‌مگه چی‌داریم میگیم. شدنی نیست من میفهمم شما چی میگید ما بالای پنجاه درصد مشکلاتمون برمیگرده به مشکلات سیستم داخلی وفساد سیستماتیک نظام جمهوری اسلامی که یه نظام انخثاری با دین انحصاری سیاست انحصاری افتصاد انحصاری رقم زدن. مثلا هیچ کجای دنیا وزارت صنعت کارخونه خودرو سازی نداره که بخواد مدیرش با رانت بیاد سرکار و نتیجه عدمم تخصص و انباشت زیان رو از حیب ملت بدبخت پرداخت کنن و از عمد قیمت رو گرون کنن . یه مثال میزنم وزارت صنعت اومد شورای رقابت رو حذف کرد از قیمت گذاری و گفت نظام عرضه تقاضا قیمت رو تعیین کنه و ازاد سازی قیمت درحالی که یه بچه دوساله دوزار اقتصاد بلد باشه میدونه که این حروم زادکی محضه و عرضه و تقاضا وقتی عرضه در انحصار قانون گذار هستش معنی نداره و عرضه کننده هرموقع عشقش کشید عرضه رو کم میکنه و قیمت میره بالا. بعد همین طور هم شد تخریم هم شدیم کمبود قطعات عرضه کمتر هم شد قیمتها پرواز کردن و اینا همچنان حتیدذر این شرایط میگفتن عرضه تقاضا تعیین کنندست و پنج درصد زیر قیمت بازار باید قیمت کارخونه باشه و کرمان موتور و مدیران خودرو هفته ای یه بار بیست میلیون میزاشتن رو محصولاتشون. الان که فیمت اومده پایین قیمت بازار از قیمت کارخونه مدبران خودرو من جمله تیگو هفت و تیگو پنج کمتره حاضر نیستن حتی بخشنامه خودشون رو احرا کنن و پنح درصد زیر قیمت بازار قیمتشون رو برگردونن. ببینید سیستک فاسد که همین جوریشم افتصادش مریضه نباید دنبال درگیری با کشوری مثل امریکا باشه که برداره تحریمش کنه. الان به غیر فساد و انحصار بحث درامد هستش ما نفت پتروشیمی وفولادمون تحریمه و فروش نفتمون از سه ملیون بشکه درروز رسیده به پونصد هزار بشکه درروز تازه پول همونشم نمیتونیم بگیریم به خاطر تحریمهای بانکی و حتی کناون بانک چین که دور قبل تخریما کلی کمکمون کرد دیگه همون هم این دوره کلا قید ایران رو زد. الان ما درامد نداریم پول نداریم مشکل اینجاست قیمت دارو داره سربه فلک میکشه ارز واسه کالاهای اساسی تز سامانه نیما تامین میشد که هفتاد وسه پرصد ارز سامانه نیما از پتروشیمیا تامین میشد و الان اونم تخریم شد یعنی اگه همین فرمون بریم حتی همین ۱۴ میلیارد دلار واسه کالاهای اساسی رو هم نخواهیم داشت. ایران چاره ای جز مذاکره نداره 

نه بابا تعلیق چی‌مگه چی‌داریم میگیم. شدنی نیست من میفهمم شما چی میگید ما بالای پنجاه درصد مشکلاتمون ...

شما از مشکلاتی حرف میزنی که هممون در جریانش هستیم و منم موافقم 

ولیییییی

به نظرم راهی که برای حل مشکل انتخاب میکنند ( نظام ) مهمه و عکس العمل ثانویه ما ( ملت ) مهم تر . 

شانس ما وقتی بیشتره که نظام احمقانه سرسختانه روی مواضعش بمونه . 

شما از مشکلاتی حرف میزنی که هممون در جریانش هستیم و منم موافقم  ولیییییی به نظرم راهی که برای ...

نظام فعلا کلکسیون خریت هاش رو تکمیل کرد دیروز فرودگاه عربستان امروز هم نفت کشا رو با ازدر زدن درست تو روز ورود نخست وزبر ژاپن که همه فک میکردن دلار کاهشی‌میشه همین الان دلارشد ۱۳۵۰۰ . چهارثد تومن تو نیم ساعت گرون شد به این میگن مدیریت عنقلابی. با این نظام همیشه به بن بست میرسیم خلاص