2703
2553
اگه نتیجه مذاکرات منفی باشه بالا میره اگه نتیجه مذاکرات مثبت باشه پایین میاد از جایی شنیدم میره با ...

مردم دوس دارن جو بدن 

همه ميگن نه ارزوني كجا بود همه چي گرون ميشه 

انگار دوس دارن 

يا چند ماه پيش كه دلار داش ميرفت رو ٢٠ ميگفتن ميره رو ٣٠ ٣٥

ملتي هستيم به خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای خرید صبر کن

یه ماه دیگه عروسی دعوتم.واسه خرید خونه هرچی طلا داشتم فروختم.خالی خالیم.واقعا بلاتکلیفم بمونم دم عروسی بخرم یا الان بخرم.آخه قبلا میگفتن تابستون به ششصد میرسه ولی الان انگار به امید خدا داره میاد پایین

2720

ژاپن گفته فقط دیدار دوستانه برای پایین اوردن تنش هست چند روز پیشم که پتروشیمی رو تحریم کردند معافیت های نفتی رو هم برداشتن فلزات و سایر تحریمها هست وزیر امور خارجه المان اومد گفت اینستکس هم فعلا باید صبر کنید . مذاکره چی ? همش الکی بازم گرونی ادامه دارد.

@PAR900
چرا زودتر از این نفروختی هر روز داره میاد پایین پایین تر از اینم خواهد رفت بزودی

واای خداروشکر😁

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2714
یه ماه دیگه عروسی دعوتم.واسه خرید خونه هرچی طلا داشتم فروختم.خالی خالیم.واقعا بلاتکلیفم بمونم دم عرو ...

به 600؟؟؟؟؟؟کی این حرفو زده😂😂😂😂این دروغا رو طلا فروشا در میارن که مردم حمله کنن سمت مغازه هاشون

اون روز که تا 500 رفت ذولت داشت از هم میپاشید هم چند روز روی 500 بود و فوری افت کرد

الانم داره میاد پایین 

پایین تر از اینم میاد

اگر عجله نداری یکی دو هفته دیگه صبر کن و تابلو رو دنبال کن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

چيزي براي مقاومت نداريم

دادني هارو كه قبلا داديم

بهتره بذارن مردم زندگي كنن

به نظرم ايران عقب ميشينه( هرچند تو ظاهر رو نميكنن)

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
من فقط نگران روحانی ابرو ریزی نکنه والا اصلا هیچ حرفرزدن بلد نیس سیاست نداره مردک اطرافیانشم ازخود ...

نميدونيد چي ميزنه؟

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
به 600؟؟؟؟؟؟کی این حرفو زده😂😂😂😂این دروغا رو طلا فروشا در میارن که مردم حمله کنن سمت مغازه هاشون ...

انشاالله که میاد پایین.به خدا ما تازه خونه خریدم ولی راضیم قیمت خونه هم بیاد پایین.من ضرر کنم ولی بقیه هم بتونن راحتتر خونه بخرن

خوب درست اما بحث اینجاس که یا این پیام نتیجه مثبت داره یا منفی اگه.منفی شد قیمتا میره بالا

پیامش که منغیه اومدن التیماتوم بدن بقیه تحریمای پتروشیمی. ایران هم نظرات خودش رو میگه. ایران خواستار معافبت نفتی هستش وگرنه شر به پا میکنه نمونش حمله امروز به فرودگاه عربستان و زخمی شدن ۲۶ نفر بود. فردا اخر سر توتیتر ترامپ رو دنبال کنید نتیجه این دیدار رو اعلام میکنه

2706