2726
عنوان

به نظرتون منظور خانوم نظافتچیه از این حرف چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 34 پست

همون منظور خودت میخواسته بگه بریز دور اونم برداره برای خودش 

متاسفانه من تو این موارد ذهنم منفیه چون زخم خوردم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قبلا پز زیر پوستی میومدن الان دیگه خز ابازسه این حرفا😂😂 با کلاس تر پز بده

فکر اینکه یه مشت پسته کلاس داره خز تر نیست به نظرتون؟!!!! 

کاش قبل حرفامون فکر کنیم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

دقیقا همینه. 

ما یه نظافت چی آورده بودیم. مامانم بردش انبارو تمیز کنه. یه بانکه ترشی سیر تو انبار بود. سرشو برداشت گفت این دیگه خرابه. من.میبرم میندازم بره. شبش مامانم داشت برا بابام تعریف میکرد !! بابام گفت اونو من چند سال پیش قایم کردم که 7 ساله بشه !!! زنگ زدیم بابام رفت ازش گرفت   

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم
خب خوشبینانش چی؟ چوم این خانومه رو من قراره بازم ببینم مامانمم واسه خونه خودش گفته بیاد.اگر پسته می ...

خوشبینانه ش هم اینه که واقعا یکی دوتا رو تست کرده و از شانس بدش اون بدمزه هاش رو برداشته .حس کرده واقعا کهنه ست

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
اره میخواسته بهش بدی ببره

عه چه عجیب

ولی نمی دونست با حرفش داره ابرو منو پیش شوهر و پدرشوهرم می بره

گفتم حالا با خودشون میگن عروسمون خوراکیاشو کهنه کهنه نگه میداره اونقد که یه نفر بیاد اینجوری به روش بیاره

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

فکر نکنم منظورش بردن باشه!! اصلا زشته بگی پسته هاتون موندن بعد بهت بگن پس بردار ببر!احتمالا همون یکی که خورده مونده بوده یا خواسته بگه چیز خوبی هم نبود فکر نکنین دلم خواست!بهش فکر نکن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706