2703
2553

من چند روز پیش زنگ زدم به یه خانم از سایت دیوار که بیاد تو اساس کشی کمک کنه بهم وسایل اشپزخونه رو بچینم

این خانومه اومد و پدرشوهرم و شوهرمم بودن تو اتاق داشتن کار می کردن

بعد یه بار این صدام زد گفت من از پسته هاتون یه دونه خوردم خیلی مونده بود

اینو که گفت من هم ناراحت شدم چون پسته ها رو بابام چند روز پیش اورده بود وقت نکرده بودم بهش سر بزنم که چجوریه گفتم وای حیف شد پسته ها خراب شدن. هم اینکه نگران شدم نکنه شوهرم صداشو بشنوه چون شوهرم خیلی خیلی حساسه به اینکه من چیزی مونده و کهنه باشه یا مثلا اخراش باشه نگه دارم تو کابینت یا یخچال. اصلا وسواسه رو این مساله.هم اینکه گفتم وای شوهرم حالا با خودش میگه باباش پسته ی کهنه برداشته اورده!

خلاصه واسه همین حرفا من دفعه اول ک اینو گفت رفتم تو فکر و یادم رفت هیچ جوابی بهش بدم فقط خدا خدا میکردم شوهرم نشنیده باشه حرفشو

بعد دیدم دوبار دیگم تکرار کرد حرفشو بلند بلند.گفت شنیدین ؟ گفتم پسته خوردم خیلی مونده و کهنه بود

دیگه دفعه دوم گفتم اها باشه اگر به نظرت کهنه ست میزارم کنار بعدا ببینم چطوریه؟

خلاصه گذشت امروز یهو یاد پسته ها افتادم اوردم دیدم همشون تازه و خوبن!!!!!!!

دیگه رفتم تو فکر با خودم میگم منظور خانومه چی بود از اینکه گفت پسته ها خرابن.شاید میخواسته بگم عه اگر کهنه شدن بردار برا خودت ببر؟! یا چی مثلا؟!!!!

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

گفته که بدی بهش به نظرم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
بدبینانه ش همونه که منظور داشته برای بردن پسته ها

خب خوشبینانش چی؟ چوم این خانومه رو من قراره بازم ببینم مامانمم واسه خونه خودش گفته بیاد.اگر پسته می خواد خب ببرم براش

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2706