1147
1254

من چند روز پیش زنگ زدم به یه خانم از سایت دیوار که بیاد تو اساس کشی کمک کنه بهم وسایل اشپزخونه رو بچینم

این خانومه اومد و پدرشوهرم و شوهرمم بودن تو اتاق داشتن کار می کردن

بعد یه بار این صدام زد گفت من از پسته هاتون یه دونه خوردم خیلی مونده بود

اینو که گفت من هم ناراحت شدم چون پسته ها رو بابام چند روز پیش اورده بود وقت نکرده بودم بهش سر بزنم که چجوریه گفتم وای حیف شد پسته ها خراب شدن. هم اینکه نگران شدم نکنه شوهرم صداشو بشنوه چون شوهرم خیلی خیلی حساسه به اینکه من چیزی مونده و کهنه باشه یا مثلا اخراش باشه نگه دارم تو کابینت یا یخچال. اصلا وسواسه رو این مساله.هم اینکه گفتم وای شوهرم حالا با خودش میگه باباش پسته ی کهنه برداشته اورده!

خلاصه واسه همین حرفا من دفعه اول ک اینو گفت رفتم تو فکر و یادم رفت هیچ جوابی بهش بدم فقط خدا خدا میکردم شوهرم نشنیده باشه حرفشو

بعد دیدم دوبار دیگم تکرار کرد حرفشو بلند بلند.گفت شنیدین ؟ گفتم پسته خوردم خیلی مونده و کهنه بود

دیگه دفعه دوم گفتم اها باشه اگر به نظرت کهنه ست میزارم کنار بعدا ببینم چطوریه؟

خلاصه گذشت امروز یهو یاد پسته ها افتادم اوردم دیدم همشون تازه و خوبن!!!!!!!

دیگه رفتم تو فکر با خودم میگم منظور خانومه چی بود از اینکه گفت پسته ها خرابن.شاید میخواسته بگم عه اگر کهنه شدن بردار برا خودت ببر؟! یا چی مثلا؟!!!!

🌹خدایا کمک کن تا دیرتر برنجم,زودتر ببخشم,کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم🌹🙏

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

قبلا پز زیر پوستی میومدن الان دیگه خز ابازسه این حرفا😂😂 با کلاس تر پز بده

😂😂😂

دوست عزیز اگر آدم مذهبی و معتقدی هستی بهت هشدار میدم توی بحث های اعتقادی روی من ریپلای نکن🙏باشه تو خوب ما بد، تو معصوم ما فاسد ، تو مقرب درگاه الهی ما کافر، تو برو بهشت شراب ناب بخور ما میریم جهنم آهن مذاب میخوریم ، البته باید دید قضاوت خدا چه خواهد بود!!!!پس احترام خودتو نگه دار و اعتقادات و هرجایی به هر دلیلی واسه خودت نگه دار و تو حلق من فرو نکن چون اصلا جواب خوبی دریافت نمیکنی!!!!!من راه رسیدن به جهنم رو انتخاب کردم پس خیالت تخت ارشاد بی فایدس پس سرت تو یقه خودت😘
1258
بدبینانه ش همونه که منظور داشته برای بردن پسته ها

خب خوشبینانش چی؟ چوم این خانومه رو من قراره بازم ببینم مامانمم واسه خونه خودش گفته بیاد.اگر پسته می خواد خب ببرم براش

1281
1264

همون منظور خودت میخواسته بگه بریز دور اونم برداره برای خودش 

متاسفانه من تو این موارد ذهنم منفیه چون زخم خوردم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
قبلا پز زیر پوستی میومدن الان دیگه خز ابازسه این حرفا😂😂 با کلاس تر پز بده

فکر اینکه یه مشت پسته کلاس داره خز تر نیست به نظرتون؟!!!! 

کاش قبل حرفامون فکر کنیم

1280