2733
2734
عنوان

از وقتی دخترم دنیا اومده پسرم دااااغونه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1418 بازدید | 40 پست
عجب زبلی ان این بچه ها دیروز پسرم به اون پام نگاه میکنه با یه حالت جدی بهم گفت مامان تو چرا همه ...

😂😂😂😂آخ عزیزدلم. اره بابا این بچه ها هوششون ماشاالله زیاده ما کوچیک بودیم مثل خنگا دست تومماغ ساکت😂😂😂

دوستان یه سوال

پسرم آخر ماه ۴ماهش تموم میشه...حدود یک ماهه دهنش آب میاد و لثه هاش خیلی اذیتش کرده😢

الان براش ژل گرفتم

پیشنهاد شما چیه

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلوش اصلا نوزاد روبوس نکنید 

براش هدیه بگیرید بگید نی نی برات هدیه اورده

بذارید دستای نی نی رولمس کنه وخیالش راحت بشه بی ازارهست

برادرزاده ام پسرهست هنوزم که چهارساله است و خواهرش دوساله اذیتش میکنه 

زمان همه چیز رو درست میکنه

😂😂😂😂آخ عزیزدلم. اره بابا این بچه ها هوششون ماشاالله زیاده ما کوچیک بودیم مثل خنگا دست تومماغ ساک ...

اصلا این بچه ها همشون نابغه بدنیا اومدن انگاری😁

خدا بهمون صبر ایوب بده

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
2731
اصلااااا به نوزادمون توجه نمیکنیم همه مهمونا و فامیلا هم میگن عجیبه که با این همه رعایت شما اینجور ...

خب باید از قبل با داستان و اینا براش قضیه رو جا می انداختی

حالا هم ازش کمک بگیر تو کارا 

نینی رو بزار تو بغلش 

هرکادی برا نینی میکنی برا اونم توضیح بده بگو توهم کوچیک بودی همینکارا نیکردم برات عکسای بچگیشو و نوزادیشو بهش نشون بده

بگو داداش بزرگشی تو باید مراقبش باشی کسی بهش نزدیک نشه اذیتش نکنه و اینا 

ممنون میشم برای سالم بدنیا اومدن توراهی من دعا کنید.
اره پسرمنم وقتی قربون صدقه کوچیکه میرم میگه مامان ب منم بگو یا مثلا اگر روش اونور بوده سریع برمیگردخ ...

دقیییییقا پسر منمممم😄

میگه تو منو دوس نداری نه؟؟؟ میگه با من بودی یا داداشی

2738
اتفاقا پسرمن هر ازگاهی ازم میپرسه دوسم داری یا نداری زودجواب بده😂😂😂میگم عاشقتم میگی اها😕

منم میگم تو عشقمی تو همه وجودمی

میگه نه دیگه تو با من نبودی الکی نگو

وقتی جوجه کوچیکم رو عزیزم و عشقم صدا میزنم فورا میگه بله منم یجور وانمود میکنم ک با اونم نه با نی نی😄

خیلی حواسمو جم میکنم جلوش قربون صدقه نرم ولی خب از دهنم میپره

آخی بمیرم واسه این بچه اولیا.... من الان یک ماهه زایمان کردم دومی رو . . . جلوی پسراولم اصلا اصلا تحویل نگرفتم نوزادمو . اصلا انگار که نیس فقط شیرش میدم میذارمش سرجاش فعلا ک پسرم خیلی خوب کنار اومده . ولی خب براش بعضی شبا بجای قصه تعریف میکنم ک شما دوتا بزرگ بشین باهم برین استخر برین مدرسه واستون لباس ست بخرم اینکار بکنم اونکار بکنم و .... میگم هردوتاتون پسرای منین ولی تو بزرگی هستی باید چیزای خوب از تو یاد بگیرع و ... کلی ذوق میکنه. 

همش میگم چقدر تو مهربونی ک داداشتو اینقدر دوسش داری گاهی اوقات بوسش میکنه جوری ک اون کوچیکی غش میره اما فقط مهربون میگم مامان مگه دوسش نداری ؟؟؟ یواش بوس کن دردش نگیره . 

دارم میگم فعلا ک خوبه به امید خدا ببینیم تا بعد

پسر بزرگم سه سال و نیمه

اونی که فک نمیکردی تموم زندگیت میشه