2726
عنوان

از وقتی دخترم دنیا اومده پسرم دااااغونه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 40 پست
تا میتونی به پسرت محبت کن براش از طرف خواهرش کادو بگیر  هر چند میدونم سخته قراره منم بعد ۲ ...

ببین همههه کار ها و ترفند های قبل ورود نوزاد و بدو ورود نوزاد رو انجام دادیم

حتی مشاور کودک رفتم تحت نظر اون بودم

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر بزرگ من میگه وقتی بچه بزرگتر قراره برا اولین بار بچه کوچیکترو ببینه یه شیرینی شکلاتی بزاری رو دست بچه بعد بچه بزرگتر شکلاتو برداره بخوره میگه. سه بار این کارو کنی مهر کوچیکه میفته تو دل بزرگه

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
اره پسرمنم وقتی قربون صدقه کوچیکه میرم میگه مامان ب منم بگو یا مثلا اگر روش اونور بوده سریع برمیگردخ ...

عجب زبلی ان این بچه ها

دیروز پسرم به اون پام نگاه میکنه با یه حالت جدی بهم گفت مامان تو چرا همه گوشتارو میخوری پاهات بزرگ ولی من پاهام  کوچیک 

یعنی بخدا دهنم باز موند 

گفتم مامان از این به بعد من همه گوشتارو میدم به تو گفت آره بده من بخورم مثل تو بشم😎

حالا فکر کن بچه دوم بیاد من چه عذابی دارم 😏

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
2728
هم من هم باباش هم خونواده هامون برای دختر اولم کادو گرفتیم گفتیم نینی برات آورده. همه جوره خوش بحالش ...

ماهم همینکارو کردیم

حتی مشاور هم از این همه خشم پسرم متعجبه

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

عصبی میشه و حتی ازت توقع کارهایی رو میخواد که قببلا انجام نمیداده و نی نی کتک میزنه ... اول اینکه سرش داد نزن و اگر نی نی رو کتک زد بهش با مهربونی تذکر بده و بگو نی نی دوسش داره و نی نی بغل نکن زیاد ... سعی کن با بچت زیاد حرف بزنی و نازش کنی .. تا چهارماه همینه بعدش عادی و کم میشه به هشت و نه برسه دیگه مراقبشم هست ... 

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 

آخی بمیرم واسه این بچه اولیا.... من الان یک ماهه زایمان کردم دومی رو . . . جلوی پسراولم اصلا اصلا تحویل نگرفتم نوزادمو . اصلا انگار که نیس فقط شیرش میدم میذارمش سرجاش فعلا ک پسرم خیلی خوب کنار اومده . ولی خب براش بعضی شبا بجای قصه تعریف میکنم ک شما دوتا بزرگ بشین باهم برین استخر برین مدرسه واستون لباس ست بخرم اینکار بکنم اونکار بکنم و .... میگم هردوتاتون پسرای منین ولی تو بزرگی هستی باید چیزای خوب از تو یاد بگیرع و ... کلی ذوق میکنه. 

همش میگم چقدر تو مهربونی ک داداشتو اینقدر دوسش داری گاهی اوقات بوسش میکنه جوری ک اون کوچیکی غش میره اما فقط مهربون میگم مامان مگه دوسش نداری ؟؟؟ یواش بوس کن دردش نگیره . 

دارم میگم فعلا ک خوبه به امید خدا ببینیم تا بعد

پسر بزرگم سه سال و نیمه

اونی که فک نمیکردی تموم زندگیت میشه      
ببین همههه کار ها و ترفند های قبل ورود نوزاد و بدو ورود نوزاد رو انجام دادیم حتی مشاور کودک رفتم تح ...

خوب کاری کردی من نرفتم مشاور یعنی وقتش ندارم اصلا 

خدا کمکت کنه 

فقط میدونم صبوری جواب میده 

شما هم با این اوضاع یقینا سخته شرایطتون 

تازه زایمان کردی نیاز به استراحت داری 

ب

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات

خیلی سخته 

اینقد اوضاع وخیمه که من دیروز ۲ تا وقت فوری گرفتم رفتم مشاوره با نوزاد 

اونم ۶ روز بعد زایمان

تا میتونی مواظب باش در دسترسش نباشه یوقت بخواد صدمه بزنه ولی اگه احیانا یه حرکتی زد اصلا واکنش نشون ندین. فوقش نینی یکم گریه می‌کنه. اگه بزرگی بفهمه که از این طریق می‌تونه توجه جلب کنه دیگه بیچاره میشین. من هی شوهرم دخترمو دعوا میکرد این کارو نکن دستشو نکش دیگه جدی به شوهرم گفتم میخوای معضل درست کنی؟ مواقعی که دخترم نینی رو اذیت می‌کنه حواسشو پرت میکنم بره دنبال یه کار دیگه 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
آخی بمیرم واسه این بچه اولیا.... من الان یک ماهه زایمان کردم دومی رو . . . جلوی پسراولم اصلا اصلا تح ...

ان شالله همینجور اروم بمونه 

پسر منکه داغون شده😢😭

2706