1464
1411

۸ روزه زایمان کردم

پسرم ۳ سالشه

پسر مهربونم تبدیل شده به یه موجود عصبی پرخاشگر مضطرب

که فقط دنبال اسیب زدن به خواهرشه

تا کی این وضع ادامه داره😢😭

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1457

عزیزم اصلا به نوزاد توجه نکنید. به اقوام هم بگین اصلا توجه نکنن اگه میان خونتون برای پسرتون کادو بگیرین بدین اونا که بهش بدن. تا شیش ماه اون کوچولو که محبت کلامی رو نمی‌فهمه در حضور پسرتون اصلا به نینی محبت کلامی نکنید. انشالا حل میشه . باید خودتون خیلی مراقب باشین. مثل هوو براش میمونه 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه.خواهرمنم اینطوربودچون بغلش میکنی اصلادخترتانازنکن جلوش 

یکم اینطوره دخترخواهرمن بازمیادخواهرشامیزنه گاهی اوقات خیلی هارادیدم که بزرگه کوچیکه رامیزنه دعواش نکنیدبغلش کنیدونازش کن 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نوزادت  فعلا به جز شیر   چیزی احتیاج نداره

بیشتر  پسرت  بغل بگیر و ببوس 

هدیه ای هم اگه برا دخترت  میارن  بده به پسرت و بگو  اینا رو برای برادر مهربون آوردن

دیگه مرکز توجه ت بشه پسرت  تا   حساسیت ش کمتر بشه

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
1444

تا میتونی به پسرت محبت کن

براش از طرف خواهرش کادو بگیر 

هر چند میدونم سخته قراره منم بعد ۲ ماه یه دختر بیارم منم از عکس العمل پسرم میترسم با اینکه پسرم عاشق بچس

شروع وزن ۷۳kg                دوم بهمن ۷۴kg          یک اسفند ۷۴.۵kg        سوم اردیبهشت ۷۷kg     نوزدهم اردیبهشت 

من دخترم تا الان به خواهرش حسودی نکرده ولی فوق العاده روی محبت کلامی حساسه. مثلاً مامانم قربون صدقه دومی میره میگه مامان جون داری برا من میگی ؟ خیلی بچه ها باهوشن. خیلی چیزا رو متوجه میشن به روی ما نمیارن. حتی ذوق توی چشمهای مارو میفهمن.

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من دخترم تا الان به خواهرش حسودی نکرده ولی فوق العاده روی محبت کلامی حساسه. مثلاً مامانم قربون صدقه ...

اره پسرمنم وقتی قربون صدقه کوچیکه میرم میگه مامان ب منم بگو یا مثلا اگر روش اونور بوده سریع برمیگردخ میگه بامن بودی یا نینی

اصلااااا به نوزادمون توجه نمیکنیم

همه مهمونا و فامیلا هم میگن عجیبه که با این همه رعایت شما

اینجوری میکنه

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

هم من هم باباش هم خونواده هامون برای دختر اولم کادو گرفتیم گفتیم نینی برات آورده. همه جوره خوش بحالش شد. عاشق لباس هم هست هی براش اقوام لباس آوردن. باید اون مرکز توجه باشه. من دخترم تا یکی از اقوام نینی رو بغل می‌کنه میره جلوی اون آدم وایمیسته با انگشت تو دهن نگاش میکنه، دیگه سریع ما متوجهشون میکنیم که مواظب باشن

1418
تا میتونی به پسرت محبت کن براش از طرف خواهرش کادو بگیر  هر چند میدونم سخته قراره منم بعد ۲ ...

ببین همههه کار ها و ترفند های قبل ورود نوزاد و بدو ورود نوزاد رو انجام دادیم

حتی مشاور کودک رفتم تحت نظر اون بودم

مادر بزرگ من میگه وقتی بچه بزرگتر قراره برا اولین بار بچه کوچیکترو ببینه یه شیرینی شکلاتی بزاری رو دست بچه بعد بچه بزرگتر شکلاتو برداره بخوره میگه. سه بار این کارو کنی مهر کوچیکه میفته تو دل بزرگه

تاپیک جامع درخت کاری وسبزی کاری هرکی هرسوالی داره در خدمتم
اره پسرمنم وقتی قربون صدقه کوچیکه میرم میگه مامان ب منم بگو یا مثلا اگر روش اونور بوده سریع برمیگردخ ...

عجب زبلی ان این بچه ها

دیروز پسرم به اون پام نگاه میکنه با یه حالت جدی بهم گفت مامان تو چرا همه گوشتارو میخوری پاهات بزرگ ولی من پاهام  کوچیک 

یعنی بخدا دهنم باز موند 

گفتم مامان از این به بعد من همه گوشتارو میدم به تو گفت آره بده من بخورم مثل تو بشم😎

حالا فکر کن بچه دوم بیاد من چه عذابی دارم 😏

شروع وزن ۷۳kg                دوم بهمن ۷۴kg          یک اسفند ۷۴.۵kg        سوم اردیبهشت ۷۷kg     نوزدهم اردیبهشت 
مادر بزرگ من میگه وقتی بچه بزرگتر قراره برا اولین بار بچه کوچیکترو ببینه یه شیرینی شکلاتی بزاری رو د ...

منم اینو شنیدم

1450