2726

مسائل جنسی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اناتومی بدن زن و مرد و رابطه و روشهای جلوگیری  و گواهی بکارت و این صحبتا یه چیزایی هم درباره نحوه شناخت و ارتباط با همسر گفت که کاش نمیگفتن یه سری اطلاعات غلط غلوط و فسیل!

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

کلاس باحالیه...باحالیش اینه ک کلی زوج اونجا هس.تا کلاس تموم میشه میری پیش شوبر آیندت تو زنگ تفریحش🙈🙈🙈حس خاصیه...خاطره ی خوبی بود برام...از همه مهم تر ک خیالت راحته اونم ی چیزایی یاد میگیره