2726
عنوان

خودازاری مصلحتی

274 بازدید | 55 پست

سلام بچه ها من باید به دلایل خیلی  پیچیده ای تو کنکور امسال شرکت نکنم لطفا نگین کنکور مهم نیس واینا برای خانواده من از جونمون مهمتره کار صحیحو درستشم ندارم

فقط میخام چندروز مونده به کنکور لیوان بشکنم کف دست راستمو ببرم جوری بخیه بخوره نتونم برم جلسه خب

نصیحتمم لطفا نکنین چون شرایط خانواده ووضعیتم اینقدر بد و حاده که اگه بگم میگین برو خودتو بکش وارد جزییات نمیشم

سوالم اینه ممکنه کف دستمو ببرم اعصاب دستمم  قطع شه؟ ینی دیگه خوب نشه کجای کف دست اعصاب نیس؟  ممکنه ببرم و بخیه نخاد

اگ شانس ماعه ک یجات میبره دستو دگ تکونم نمیتونی بدی این کارا چیه حداقل ملین بخور اسهال شی...مسهله ملینه چیه همون

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط همین تاپیک رو کم داشتیم تو سایت

دستتو ببری دیگه نی نی سایتم نمیتونی بیای ها

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

حالا چ کاریه . باند پیچیش کن فقط

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706